SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH-alternatywa dla SAA cz.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 248115

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 736 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7098
okej na bok te skutki uboczne, chodzi mi głownie o to czy moge połączyn X-TREN z dragona z EPI z dragona.
Celem jest redukcja , czy x-tren ma właściwości podchodzące pod "wycinke" czy to tylko chwyt marketingowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29396 Napisanych postów 62848 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902214
oba srodki sie nadaja na wycinke wg mnie. h drol tez, m-dien, trenavar.
rok temu lecialem na h drolu wycinke i bylo super. w tym roku planuje pro tren lub m-dien + tren dione.oczywiscie na podklad tesc i odrobina deki leczniczo.


Zmieniony przez - Mumin222 w dniu 2013-03-28 17:29:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 736 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7098
Okej czyli moge cisnąć
1-4 x-tren 100mg ed
2-6 epi 40mg ed

waga 90, wzrost 185 , staz 5 , przebyte cykle : teraz lece solo epi , micha jest
cel: redukcja defninicja

oczywiscie za 3 miechy bede startował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69201
x tren za krotko conajmniej 6tyg...do 8nawet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 736 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7098
1-6 tren
1-6 epi

moge tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 836
po samy epi trzeba sie odblokowac? jak tak to czym ? clomid czy cso innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2559
o clomie zapomnij wystarczy booster tescia a dobrze by bylo badania po cyklu zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
jestem dopiero w trzecim tygodniu i już mnie zblokowało, chociaż nie jest to odczuwalne, ale badania już to pokazują jak mi to ktoś mądrzejszy ode mnie rozszyfrował. Też planowałem odblok na boosterku, ale mam zmaiar pociągnąć 9tygodni więc nie wiem czy nie będzie potrzebna jakaś farmakologia na końcu cyklu..

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2559
a na czym jedziesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
to o czym mowa, czyli EPI, obecnie po 54mg

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cyklik !!

Następny temat

ANAVAR VS TESTOSTERON

WHEY premium