SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH-alternatywa dla SAA cz.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 249755

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11816
a jakiej firmy ten ATD / 6-BROMO by się nadał do 50/50/75/75/75/75??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Dragon Nutrition - masz z tej firmy to i to.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PakerZbreslau
Dragon Nutrition - masz z tej firmy to i to.


Dokladnie szybko i pewnie, paczka dotarla w 24h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11816
Ile tego ATD zjeść (zalecane 2 dziennie jako PCT), mam zjeść całą puszkę, ewentualnie ile clomedu, po tym cyklu co wcześniej pisałem?
Po jakim czasie najlepiej kretke zarzucić po cyklu, czy jeszcze w ostatnim tygodniu już ją wrzucić?


Zmieniony przez - Domicki w dniu 2013-04-23 18:22:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Jak masz ATD Dragonowe to wystarczy 30 dni nawet po 1 tabletce. Kretynka w przedostatnim tyg cyklu(jak mono to z fazą nasycenia) i lecisz do końca puszki 500g. Clomid 14 dni 50mg wystarczy.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11816
24h po ostatniej tabletce? A co zrobić potem z resztą ATD, przyda się do czegoś innego poza odblokiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Jak H-drol to 32h po ostatniej tabletce zaczynasz robić odblok. ATD przydaje się też do szlifu - wyciąga wodę, utwardza sylwetkę: można na tym lecieć solo, tyle że wysusza stawy, więc nie poleca się tego stosować dłużej niż 30 dni.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 736 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7098
kończe epi czy warto do boostera teścia dorzucać ATD ? czy booster testa solo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Możesz dorzucić profilaktycznie.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11816
Tyle się napisałem, a jednak i tak będę odsyłał tego H-Drola, bo raczej fejka dostałem .

A co myślicie jak zastosowanie ATD np. jako odblok po Metanabolu czy Propie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cyklik !!

Następny temat

ANAVAR VS TESTOSTERON

WHEY premium