SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH-alternatywa dla SAA cz.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 248036

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Możesz przez cały cykl brać spokojnie, byleby ci starczyło tej kreatyny także na "po cyklu", żeby zminimalizować spadki. Środki te nie powodują drastycznego wzrostu masy mięśniowej, więc przy dobrym pct możesz nie stracić nic. Osłonki mogą być te co napisałeś.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 617 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15155
zakladajac, ze sie odblokowywuja nolva to jakie dawki? i jak dlugo? i czy w czasie brania nolvy oprocz kreatyny zarzucic jakis booster, czy zbedny, a moze dopiero po skonczeniu nolvy booster?

Iść swoją drogą - nie dać satysfakcji wrogom -[][]--respect--[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
14 dni po 20 mg dziennie Nolvadexu. Możesz wrzucić booster, najtaniej wyjdzie daa. Dwa tygodnie się rozkręca, więc możesz łykać razem z nolvą.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 617 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15155
czym sie rozni daa od boostera?

Iść swoją drogą - nie dać satysfakcji wrogom -[][]--respect--[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Daa to kwas d-asparaginowy - podnosi testosteron. Jest to też booster teścia. Napisałem tobie o nim bo cena/skuteczność wychodzi najekonomiczniej(tani jest mówiąc krótko).

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 650
Witam
Potrzebuje jakieś dobre ph najlepiej z dragon nutrion aby ubić się trochę i dorzucic trochę suchej masy (w sumie na masie mi nie zależny chciałbym jednak troche uwidocznić mięśnie).
Nie potrzebuje nic hardkorowego ale mimo wszystko chciałbym aby efekt był widoczny.
Kuracja ma trwać 6-8 tygodni i zaznaczam ze wolał bym nie stosować epi bo po ostatnim razie nabawiłem się ładnej (pomino stosowanaia Flexa) kontuzji barku.

1.WIEK: 33
2.WAGA: 94
3.WZROST: 172
4.WYMIARY:
BICEPS:45
KLATA:125
UDO: 61
TALIA: 87
5.STAZ NA SILOWNI: kilka lat
6.DIETA Staram sie jeść zdrowo i w kazdym z 5-6 posiłkow zawierac od 30 - 40 g białka
BIALKO:
WEGLOWDANY:
TLUSZCZ:
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: kilka lat temu omka mettka deka przez miesiac, epi kilka miesiecy temu przez 4 tygodnie
8.TRENING: 4 razy w tygodniu
9.CEL CYKLU: sucha masa definicja
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:
11.POZIOM BF%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): chudniecia
13.STAN ZDROWIA: Bardzo dobry
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: Łysienia, porost włosów intensywny wszedzie poza głowa:)
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii:
klata : 170kg
martwy ciag :220
przysiad : 170
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
M-dien, Pro-halo.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 650
Razem czy czy wybracjeden?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 620 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8324
razem lepsze pociecie ale i wieksze porycie bebzy:)

Siłka, piłka, albo mata na zło całego świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Sogr
Razem czy czy wybracjeden?


Lepiej jeden. M-dien jest mocniejszy, ale że to metylowana forma dienolonu, to może podnieść ci prolaktynę(profilaktyka na cyklu b6 i vitex więc wskazana), rozkręca się koło 5 dnia. Pro halo jest łagodniejszy o wiele, też tnie, ale cudów po nim się nie spodziewaj, poza tym rozkręca się koło 3-4 tygodnia dopiero. Do obydwu środków wymagany odblok apteczny.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cyklik !!

Następny temat

ANAVAR VS TESTOSTERON

WHEY premium