SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH-alternatywa dla SAA cz.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 248076

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 741
No a co z tym xtrenem z apex?? Dobre polaczenie hdrol + xtren z apex ? Wasze zdania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Cały czas trenuje ludzie..... Po prostu wcześniej trenowałem SW raz w tygodniu a teraz 4 razy Pon-Czw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 253 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3107
stano to kosmetyk nie wart tej kasy ile kosztuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15133
a brales? moim zdaniem bardzo dobry srodek przy niskim BFie mialem bardzo widoczne efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Pro-stano? Bardzo wysokie dawkowanie jest potrzebne aby cokolwiek zauważyć, a to są za duże koszta. Dragonowe ma 200mg w kapsie. Ja brałem 600mg i nic ciekawego nie zauważyłem.

Podobno zaczyna się kręcić na +800mg.

Zmieniony przez - PakerZbreslau w dniu 2014-05-22 01:22:54

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 466 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29554
Stano z LGI dużo taniej wychodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15133
Ja stano wlasnie bralem 800-1000 i moge polecic jak ktos ma kase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 451 Wiek 84 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12411
Palimarny bez tescia to nie kuracja a sterydow z grupy 19 nort..... Lepiej nie tykac bez testa . Bez tescia biora ludzie co sie igly boja a samopoczucie na 100% spada wraz z libidem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 741
bbaart
Palimarny bez tescia to nie kuracja a sterydow z grupy 19 nort..... Lepiej nie tykac bez testa . Bez tescia biora ludzie co sie igly boja a samopoczucie na 100% spada wraz z libidem


Ale mowisz tu ogolnie o cyklu hdrol z trenem? Czy o samym xtrenie bez testa lipa ? Bralem epi solo bez testa i bylo ok..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Panowie pytanie do bardziej "objedzonych" w temacie- jakie opinie o podjadaniu tych wynalazków (ph) względem saa?

warte świeczki takie kilkutygodniowe cykle na pojedyńczych ph, mixach przy dobrej misce czy lepszą robotę setka metki zrobi? No i jakie ph popularne, polecane? najczęściej czytam chyba o epi, h-drolu i ph konwertujących do trenu.
Jestem ciekawy i czekam na opinie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cyklik !!

Następny temat

ANAVAR VS TESTOSTERON

WHEY premium