SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH-alternatywa dla SAA cz.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 249242

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42355
wiem o co chodzi :D tylko jak brałem tren-dione w dawce 2 kaps ed to mnie jakas nie klepało dopiero jak wrzucilem 4 kaps ed to poczułem jak ten srodek moze pozamiatac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15958
dzięki za info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42355
ale powiem Ci szczerze brałem prawie kazdy ph ale ten tren-dione byl najsilniejszy ze wszystkich bynajmniej dla mnie w polowie cyklu musialem odpuscic z dieta a tluszczu caly czas bylo mniej, straszna potliwosc agresja i definicja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15133
a zablokowalo mocno? Myslisz mozna solo tren dione przez pare tyg po 2 kapsy bez duzych sajdow pociagnac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42355
ja mimo opini szpecow lecialem bez tescia + dmz i nie mialem bloka :D dla mnie byl to najlepszy cykl jaki robilem po cyklu clom i wszystko wrocilo do normy .. po 2 capsach nie powinno sie nic stac itp ja dopiero zaczolem czuc ze kopie przy 3 caps ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15133
ok dzieki :D a stosowales moze cos na gino? myslisz ze 6 tyg byloby ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42355
ja brałem 6 tyg i bylo ok :D na prolaktyne bralem vitex
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 50
Witam wszystkich zgromadozonych, mam pytanie, jak mniej wiecej wygląda cykl pro sd dragona w połączeniu z propem bo z tego co widzę i co przeczytałem wiele osób coś o tym wspomina, aczkolwiek konkretnego rozpisanego cyklu jeszcze nie znalazłem :) I jak to jest z clomidem potem itp, ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 469 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9370
ema rozpisze mi ktos cykl na pro mag35??i czy warto łączyć to z 6 bromo...czym się odblokować i jaka osłonę dokupić do tego??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak dla ogólnej informacji powiem,że EPI Brawn nie działa(na mnie).Waga 82kg,dieta+350kcal,dawka do 50mg,wiek 31 lat.Zero przyrostów,zero suszenia stawów o czym tak się często pisze,nie zauważyłem również przyrostu siły.Trenuję od 3 lat,obecnie splitem partia 2xtydzień.W czasie cyklu nie stosowałem żadnych osłon,suplementów żeby mieć jasny obraz czym jest epistane.Zdecydowanie wolę clen czy nawet podstawowe suple.Nie warto!
Tyle ode mnie,pozdrawiam.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cyklik !!

Następny temat

ANAVAR VS TESTOSTERON

WHEY premium