SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH-alternatywa dla SAA cz.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 249658

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 1979 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69424
gdzie prwniak do kupienia Anabolic Technologies????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Allegro.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 163 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2431
od tygodnia biorę pro tren i pro epi masa poszła mi o 3kg w górę to normalne czy wina diety? trochę grillowalem ostatnio ale jakoś tkanki tłuszczowej nie przybyło, może środki te powodują dużo retencje wody?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
u mnie przez pierwsze tygodnie szło równo kg tygodniowo przy starannej diecie więc wg mnie normalnie, obecnie lecę 9 tydzień (ostatni) i masa już stoii od dłuższego czasu w miejscu, szło już nawet w dół ale nowu odbiło trochę do góry możliwe że przez 11oxo które lecę 5 tydzień (jeszcze dwa)

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
TechnikZyw
od tygodnia biorę pro tren i pro epi masa poszła mi o 3kg w górę to normalne czy wina diety? trochę grillowalem ostatnio ale jakoś tkanki tłuszczowej nie przybyło, może środki te powodują dużo retencje wody?

Retencja to żarcie(ilość węgli). Masz dwa suche środki w zestawieniu, więc nie ma możliwości aromatyzacji. Sok powoduje nadkompensację glikogenu w mięśniach, więc kg na cyklu mogą skakać - zależnie od diety.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
pakerku z wrocka mi poleciało przez te 9 tygodni 5kg przy średniej ilości 150-160g węgli dziennie i to głównie rano czyli okołotreningowo, ale zapewne sporo zrobił spory wkład pieniężny w suplementację i wysokiej jakości żarcie i to że to mój pierwszy soczek.. mam nadzieję że na PCT mnie jeszcze trochę ubiję i stawy dadzą mi wreszcie żyć...

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
DHEA wrzuć to będziesz miał substytut teścia na pct, podbije ci estrogen i stawy troche się naoliwią.

Zmieniony przez - PakerZbreslau w dniu 2013-05-06 20:48:09

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
na odblok mam DAA, amplify i novedexXT (nie wiem czy nie zostawie na kiedy indziej). znalazłem na szybko w DHEA razem z 7-keto w jednym ze sklepów ze zdrową żywnością. blok mam spory, odczuwalny od 3-4 tygodnia potwierdzony badaniem koło 2 tygodnia cyklu więc jeśli Twoim zdaniem to coś pomoże to daj znać ile tego zapodać i kiedy a dorzucę bo tanio wychodzi..

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Wynormalizuje ci bardzo szybko hormony, bo z DHEA może powstać testo jak i estro w organizmie(organizm sobie sam przekształci w to czego jego zdaniem jest niedobór). Ja biore to cały czas, na pct sie bierze od 100-300mg/dzień.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
ciekawie prawisz kolego ;] jak długo wcinać 4 tygi? tak jak planuję jeść amplify czy 8 tygów tak jak planowałem jeść DAA. Zacząć po zakończeniu Epi czy dopiero jak skończe też 11oxo? bo pct planowałem już zacząć po zakończeniu epi czyli w najbliższą niedzielę a 11oxo potraktować jako dodatkowy wspomagacz z walką z kortyzolem przez pierwsze dwa tygi PCT..

Zmieniony przez - szmond w dniu 2013-05-06 21:15:57

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cyklik !!

Następny temat

ANAVAR VS TESTOSTERON

WHEY premium