SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH-alternatywa dla SAA cz.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 248045

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 972
Jadł ktoś M-dien z Dragona z allegro ?

Niebiesko-biały herb...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1969 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69195
zordon04
kurde ciagle mam dylemat czy 300 tab wina czy 2 puchy mdiena, przy winie obawiam się o stawy , a przy mdienie nie jestem pewien czy dalo by mi efekt wysuszenia jak przy winie, czy usunie mi to wode spodskory choć trochę, bo czytałem ze działa tez lekko progesteronowo

Wino birz. Choc m-dien tez ok. Ale mimo wszystko wino.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1969 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69195
Rul3s1987
Jadł ktoś M-dien z Dragona z allegro ?

tak jadl. Jest troszke opini o tym ph. Nawet w tym temacie tylko pare stron wczesniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3448
zolo czemu stawiasz na wino? potocznie słyszy się ze ten dienelon jest kilkakrotnie efektywnijszy pomiajjac indeks anabolicznosci, który tez jest o wiele większy,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 617 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15155
Jakie sa odpowiedniki/klony mdiena innych firm?

Iść swoją drogą - nie dać satysfakcji wrogom -[][]--respect--[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1031 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1018 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9579
na ktoryms forum ostatnio pisali ze tam mąka jest chyba na bf i to chyba ten sam uzytkownik jest tak mi sie wydaje bo sam chcialem wziac atd ale sie rozmyslilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 253 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3107
z chaparral prawie wszystko to wyj**ki.sa inne opakowanie bardziej przezroczyste niz stare wypusty.Gosc z Łodzi sprzedał w uj takich wałow i teraz ludzie sprzedaja którzy sie nacieli na to.odradzam wgl inne kapsołki niz w oryginalnych chp.Polacy wszystko podpier..;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1031 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1969 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69195
zordon04
zolo czemu stawiasz na wino? potocznie słyszy się ze ten dienelon jest kilkakrotnie efektywnijszy pomiajjac indeks anabolicznosci, który tez jest o wiele większy,

Stawiam na wino. Konczac cykl winem sylwetka staje sie twardsza, ucieka woda podskórna, schodzi ta retencja, pomaga dac sylwetke wzyzylowana i srodek sprawdzony od lat.
A na m-dien tez spoko ale pomimo ze diete mialem z mala ijoscia wegli to strasznie mnie pompowalo, sylwetka tez robila sie zbita na m-dienie wszystko pieknie twardy zbity suchy ale po odstawieniu szybko zemnie zeszlo, ,,takie wypelnienie" waga uciekla i zrobilem sie plaski a na winie czegos takiego nie mam i nie ,,kurcze sie tak po odstawieniu" M dien to dla mnie srodek bardziej na taka stabilizacje.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cyklik !!

Następny temat

ANAVAR VS TESTOSTERON

WHEY premium