SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH-alternatywa dla SAA cz.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 247811

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak dla mnie nie warto brać więcej niż 40mg. Zrób 30/30/40... Odblok to kwestia indywidualna. Na 10 dni przed końcem cyklu zrób badania: testosteron, prolaktyna, estradiolu, LH i będziesz wiedział czy trzeba robić odblokowany apteczny czy tylko suplementację. Ja na "odblok" przygotowałem Test Freak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1099
i 7 tygodni bedzie dobrze ta? bo to ma jednak 17-a wiec dla wątroby nie bedzie źle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja walę 8 tygodni. Co dwa tygodnie rób badania aminotransferaz i profilu lipidowego. Panel hormonalny przed cyklem i na 10 dni przed końcem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1099
witam chlopaki, takie pytanko czy od prohormonu np epityny jak sie nie ma juz calkiem rozwiniętego ciala to można przestać rosnąć?? bo w zasadzie slyszalem ze nie rosnie sie od nadmiaru estrogenow a epi wlasnie nie konwertuje w estrogeny, wiec mozna przestac rosnac czy raczej nie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Ph=saa tylko w ładnych puszkach. Takie same skutki uboczne jak po normalnych saa.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1099
no ale po epitynie mozna przestac rosnąć? bo moim zdaniem raczej nie bo jest to przeciez najslabszy z ph i nie konwertruje w estrogeny a jakie jest wasze zdanie'??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teoretycznie nie ale nikt przecież nie przebadał Epi pod tym kątem. Jeśli nie masz 18 (a najlepiej 21) lat to nie bierz się za PH ani SAA bo to idiotyzm żeby mieszać w układzie hormonalnym przed jego pełnym wykształceniem.

Zmieniony przez - mdma85 w dniu 2013-12-08 19:23:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 539
dark sledge cyde 15mg dizine i 30mg mlmg zawiodlem sie na tym. troszke rzeźba na plus i siła efekty takie ze sam niewiedzialem czy to placebo czy moze faktycznie działa. Po odrazu weszłem na propa i bez porownania. O wiele bardziej lepszym pomysłem jest zainwestowanie w jakiegoś teścia. Taka moja opinia.
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 3 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 223 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22220
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cyklik !!

Następny temat

ANAVAR VS TESTOSTERON

WHEY premium