SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH-alternatywa dla SAA cz.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 247945

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202626
wystarczy, clomid niepotrzebny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 736 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7098
okej, to jeszcze:

~ osłonkę przyjmować razem z tabsem epi ?
~ czy będzie rozsądne i dobre wskoczyć po 3-4 tyg od skończenia epi na coś mocniejszego ? Czy dać sobie więcej czasu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202626
jak obawiasz się o bebechy to zacznij przyjmowac osłony 1-2 tyg. przed cyklem a później normalnie nie musi być do każdej kaps. byle tylko była zastosowana odpowiednia dawka dzienna

zrób najpierw jeden i oceń efekty

Zmieniony przez - Lasix w dniu 2013-03-15 10:54:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 736 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7098
okej , dzięki za pomoc ! : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
Lasix
1-6/7 40mg ed


Siemasz, jako że właśnie zaczynam szamać (dzisiaj 5 dzień) to mam do Ciebie pytanie o działanie. Generalnie dobrze się czuję, ale po drugiej dawce (18mg) kolo 18 czuję się trochę jakbym był naćpany. Strasznie głodny jestem cały czas i trochę senny - to normalna reakcja organizmu? poza tym czuję cały czas lekkie napięcie mięśni mimo że to tylko wrażenie..

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202626
Każdy organizm reaguje inaczej, ja na oralach mam zawsze ogromny apetyt więc nie zwracam na to uwagi. Raz miałem tylko lekko zamulone bebechy ale wtedy leciały 3 ph razem w dużych dawkach. Mój brat na epi ma potworne ssanie a jak odstawi jeszcze większe. Senność jest dosyć czestym objawem, też tego doświadczałem ale odkąd jest podkład z testa nie mam z tym problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
spoko, zastanawia mnie czy tylko nie za szybko mam te objawy, bo mam je od drugiego dnia :)

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 285 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20457
artur234
Tak jak slac , pozatym nic o tobie nie wiadomo , ale chyba no cos takiego jak tren six nie jestes jeszcze gotowy wiec zostan przy halo

Miałem styczność z xtrenem,sus500,pro-sd,alphadrol. Cel jest jeden: siła jednak zależy mi na tym żeby waga została jak najmniejsza.

Jak jest kasa to jest masa,
Jak jest masa to jest klasa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 168
Stosowal ktos z was Winsdrol - V ? potrzebuje opini na temat tego ph
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 406 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16104
piastoholik
artur234
Tak jak slac , pozatym nic o tobie nie wiadomo , ale chyba no cos takiego jak tren six nie jestes jeszcze gotowy wiec zostan przy halo

Miałem styczność z xtrenem,sus500,pro-sd,alphadrol. Cel jest jeden: siła jednak zależy mi na tym żeby waga została jak najmniejsza.


to niestety ale ja na twym miejscu brał bym sie za halo i oxe ceny podobne do ph
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cyklik !!

Następny temat

ANAVAR VS TESTOSTERON

WHEY premium