SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH-alternatywa dla SAA cz.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 247941

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13
witam.co sadzicie o Trenbolonie Acetate Global Labs?Koles zapewnial mnie ze sa dwie rozlewnie a ta do ktorej On ma dostep jest O.K.Kolorem rozni sie od Trena Acetate z Alchemii,Alchemia jest znacznie ciemniejsza,100% dziala gdyz bralem go wczesniej.A co do Globala to nie mam pojecia czy to fejk.Bral to ktos wczesniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Pomyliłeś tematu, tu piszemy o PH.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co polecacie na 1 cykl z PH bo wpierw poleci meta 20mg6tyg?najlepiej zeby nie zaburzalo dobrego i zlego cholesterolu o ile taki PH istnieje wiec EPIstane odpada. coś innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
pro-mag
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 140 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3377
Witam.
Kończę cykl na Pro SD z Dragona,dodam że działa zaj**iście brałem 2 capsy dziennie i wbiłem 6kg bez żadnej diety(jadłem wszystko co chciałem) nie wiem ile z tego zostanie lecz jestem bardzo zadowolony.Mam pytanie co wrzucić po takim PH na odblok bo czuje że mnie przyblokowało.Proszę o odpowiedź.Pozdrawiam

Zmieniony przez - kumpel22 w dniu 2013-12-01 09:03:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
Clomid. około 20 dni 50 mg dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 140 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3377
od kogo można kupić najpewniejszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 368
Witam.
Czy miał ktoś ostatnim czasy styczność z produktami firmy Kilosport? Szczególnie jestem zainteresowany opinia na temat Trenadrolu-x ale opinie na temat ich innych produktów też bym chętnie poczytal.
Z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stada
więc czy jest to wałek a tym bardziej mietek to z tym bym się spierał,na pewno nie wino bo widziałem jak znajomego porobiło 100tab wina to ten Apex nawet się nie równa.Bardziej bym skłąniał bym się ku temu że jest tam epi ale o mniejszym stężeniu bo jak brałem pierwszy tydzień 30mg to nic a nic nie czułem różnicy w treningu dopiero jak wszedłęm na 40mg to automatycznie od tego dnia czułem się już inaczej.

Zrób jeszcze badania po cyklu. Osobiście nie kupowałym tego Apexa z tego powodu, że nie wiadomo co tam siedzi. Nawet jeśli to w 100% Epi to dlaczego ktoś to wypuszcza na rynek pod etykietą Apex? Dla mnie sprawa kontrowersyjna dlatego wolę omijać tego typu preparaty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1099
mam zamiar jechac z epi 7 tygodni 30/30/30/30/40/40/50 to bedzie pierwszy cykl, na odblok starczy booster tescia? jak tak to jaki?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cyklik !!

Następny temat

ANAVAR VS TESTOSTERON

WHEY premium