SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH-alternatywa dla SAA cz.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 249306

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
wlasnie chce wziasc z apexa, na watrone esseliv forte moge dorzucic nie? a zwykle epi jest ok czy lepiej to pro -epi?

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 730 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19888
Epityna to epityna to raz. Dwa to zdrowie najważniejsze, ale osłonki do epityny to przesada. Przeżyjesz, orbitą dookołaziemskim się nie staniesz. Od środka też nie oczekuj, że staniesz się zawodowcem. Ściągnie trochę wody, lekko poprawi siłę - tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
nie wime to co czytam tutaj od innych ze odlok, oslonki itd dlatego sie tak pytam i zastanawiam a pro-epi to cos mocniejszego od epi czy jak?

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 730 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19888
To zapewne jakaś nazwa handlowa. PCT oczywiście, ale Ty piszesz o osłonkach. Ja bym po epitynie z Apexa dał listek clomidu + booster po nim i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
ew sam booster? bez clomidu

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 730 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19888
Ja bym wrzucił z Clomidem, a Ty zrobisz jak uznasz za słuszne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 253 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3107
Ampuł
wlasnie chce wziasc z apexa, na watrone esseliv forte moge dorzucic nie? a zwykle epi jest ok czy lepiej to pro -epi?


chlopie bierzesz sie za koks a takie pytanie!!!!;O wystarczy ze w allegro wpisalbys pro-epi to wiedzialbys ze to po prostu nazwa epi z dragona.a osłonki lepiej wez lepsze ze jednemu nic sie nie stalo na epi to nie znaczy ze Tobie moze nie zaszkodzic,wiem po sobie.Zrob badania przed koncem cyklu i bedziesz wiedzial co szamac na odblok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 867 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6698
panowie tak zapytam koncze cykl epi +hadrol i mam pytanko mamlistek cloma i 12 tab tamoxa jak urzyc tego tamoxa do odbloku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 253 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3107
saly26
panowie tak zapytam koncze cykl epi +hadrol i mam pytanko mamlistek cloma i 12 tab tamoxa jak urzyc tego tamoxa do odbloku?

tamox zbedny dokup clom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Ampuł
ew sam booster? bez clomidu


lepiej miej w pogotowiu cloma- był koleś co go konkretnie zblokowało epi a się nie spodziewał
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cyklik !!

Następny temat

ANAVAR VS TESTOSTERON

WHEY premium