SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH-alternatywa dla SAA cz.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 249663

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3144
dlaczego byś omijał? że nie jesteś na bieżąco to już nie moja wina :) ja na razie tylko pro-sd widziałem w takich woreczkach, reszta normalnie.

Zmieniony przez - Italian_hulk w dniu 2014-02-12 09:48:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na bieżąco? To może podziel się z nami skąd czerpiesz bieżące informacje na takie tematy. Bo chyba nie powiesz mi, że po prostu widziałeś, że ktoś tak sprzedaje, więc tak jest OK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3144
Nie widziałem żeby ktoś sprzedawał takie. Mam sam pro-sd od producenta i jest w nowym opakowaniu.

Zmieniony przez - Italian_hulk w dniu 2014-02-12 10:20:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Stada
mam krótkie pytanie,w cyklu typowo masowym powiedzmy 500-700kcal na plusie na dmz + pro-tren można zmniejszyć chodz troche bf?


Jak Ty chcesz zmniejszyć BF będąc na dużym bilansie dodatnim kcal?
Jedno zaprzecza drugiemu.
Jak chce się robić recomp to trzeba ustawić kcal blisko 0, a to że ta wartość się bardzo często zmienia to już inna sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 426 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9168
nie chce zmniejszac bf tylko pytam czy takie cos moze wystapic,bo czytalem duzo opini i pare raze spotkalem sie z tym ze ktos twierdzil ze je do ph ok 5000kcal a mimo to poprawia mu sie definicja i widzi spadek bf,dlatego pytam bo ostatnio pogorszyla mi sie forma a planuje dmz+pro-tren i nie wiem czy przed cyklem walnąć krótką redukcje czy te ph mi cos zbije,chodzi mi o mniej wiecej 3-4%bf

Nie lubię wegetarian. Zjadają jedzenie mojemu jedzeniu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 195 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6764
Mówisz o innej kwestii. Spadek bf, to nie koniecznie utrata tłuszczu. Jeżeli uda Ci się zrobić suchą mase, to stosunek tłuszczu do masy mięśniowej się zmieni, co za tym idzie - zmieni się bf.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BF = body fat, więc spadek BF to utrata tłuszczu. BF to nie stosunek tłuszczu do suchej masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 195 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6764
Chodzi mi o % zawartość. Bo bf nie określasz w kg tylko w %, mam rację?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ważne w czym to określasz. Jak spada body fat (tłuszcz w ciele) to spada ilośc tłuszczu w ciele. Logiczne też jest, że jak spada ilość tłuszczu to zmienia się stosunek tłuszczu do masy mięśniowej. Jak zwiększa się ilość tkanki mięśniowej a tkanka tłuszczowa pozostaje na stałym poziomie to BF się nei zmienia ale stosunek już tak. Tak jak pisałem BFR to ilość tkanki tłuszczowej a nie stosunek tkanki tłuszczowej do mięśniowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 195 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6764
W każdym bądź razie chodziło mi o to, że chłop ważący 120 kg, który ma np. 10 kg tłuszczu ma inny % bf niż chłop ważący 80 kg z 10 kg tłuszczu. Ale masz racje, troszke źle się wyraziłem :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cyklik !!

Następny temat

ANAVAR VS TESTOSTERON

WHEY premium