SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH-alternatywa dla SAA cz.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 249359

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 451 Wiek 84 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12411
Epi też za bardzo sie nie nadaje bo strasznie stawy suszy i łatwo o kontuzje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 253 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3107
niekoniecznie mnie przysuszylo jedynie przez pierwsze 2 tyg pozniej zadnych problemów ze stawami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 1059 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28471
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 253 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3107
Własnie tez ostatnio badalem tą firme i wyczytalem duzo pozytywnych opinie na zagranicznych.moze warto zaryzykowac fajnie by bylo jak znalazlaby sie kolejna dobra firma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 1059 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28471
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 440 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11492
Witam. Czy profilaktykę przed rozpoczęciem cyklu jest koniecznie zacząć brać tydzień przed? Tj. Witaminy mineraly, omege, probiotyk, nac wiadomo to co podstawa. Czy mogę równocześnie wejść na hdrola i profilaktykę?? Cykl przewiduje 10tyg pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
stosował ktoś X-TREN-BOL APEX? jakie dawki?> jak wrazneia z cyklu?

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 253 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3107
dawki rzedu min 50-100 mg dobry srodek ale z testem dobrze polaczyc ubicie siła,wytrzymałosc i agresja na plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Ampuł
stosował ktoś X-TREN-BOL APEX? jakie dawki?> jak wrazneia z cyklu?


Tak z ciekawości-który to będzie cykl że będzie tren leciał ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
elementowo
Witam. Czy profilaktykę przed rozpoczęciem cyklu jest koniecznie zacząć brać tydzień przed? Tj. Witaminy mineraly, omege, probiotyk, nac wiadomo to co podstawa. Czy mogę równocześnie wejść na hdrola i profilaktykę?? Cykl przewiduje 10tyg pozdro.



Czytałem i to chyba nawet na sfd że cycle asist/livermilk dobrze zacząć 2 tygodnie przed cyklem.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cyklik !!

Następny temat

ANAVAR VS TESTOSTERON

WHEY premium