SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olka zmienia siebie :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Bardzo podobaja mi sie te treningi ktore mam ostatnio. Sa bardzo proste i bardzo meczace, zazwyczaj sa to 2-3 cwiczenia, poprzedzone solidna rozgrzewka.
Dzisiaj bylo 20min mobilnosci (mostki piersiowe i cwiczenia na otwarcie bioder)
Glowny trening to
Clean+ jerk 4s x3p 50kg
Back squat 4x 3 60kg ( byla niemoc w nogach po ostatnich wykrokach ze sztanga OH i box jump)
A na koniec 50 kcal na ,,killerze fatu" --> assault bike.

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Czasami te krótsze i intensywniejsze są dużo lepsze niż rozwleczone w czasie. Też lubię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Przypomnialam sobie o jednym zdjeciu ktore chcialam wam pokazac. Nic wiecej nie bede pisac.
PS miedzy zdjeciami sa 3 lata roznicy




1

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Jak patrze na swoje uda na tym pierwszym zdjeciu to az sie trzese A z drugiej strony jak sobie pomysle ile kilogramow jestem w stanie zarzucic na sztandze to jestem z siebie dumna ze przeszlam przez ta trudna droge

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ola fajnie ze jesteś i ze trochę tesknilas. Czasem się zastanawiałam co tam u Ciebie :) super ze znalazłaś nowa zajawke i sposób na siebie. Mówiąc delikatnie bardzo mądra dziewczyna- tak ładnie przypakowalas :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
tym bardziej gartulację!
też bym mogłam takie zestawienie zrobić i wiem co to znaczy. Wiem ile to pracy, nie tylko tej na siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Bardzo fajna przemiana zewnetrzna i wewnetrzna- kipi optymizm z Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Helloooo mialy byc wpisy raz w tyg a wychodza raz w miesiacu. Po egzaminie obiecuje sie poprawic U mnie raczej bez zmian ciezkie treningi, duzo nauki, sporo pracy i baaaardzo duzo gotowania. Jest jedna zmiana, nawet duza, po roku walki udalo mi sie w miare ogarnac sen. Od dwoch tygodni spie juz po ok 7h nie wiem czy to zasluga zmiany makro czy suplementacji. Teraz jem wiecej tluszczy a wegle laduja na kolacje. Suplementuje sie 5htp, melatonina, zma, dhea i ashwagandha
Treningi sa dosc ciezkie i dlugi ale to mi nawet odpowiada trenuje 3x tyg dwuboj olimpijski i raz CF.
Pon
Przysiad 3x5
Hip thrust 3x10
Snatch pull 3x3
Technika snatch :
-snatch balance
- muscle snatch
-hang power snatch
- snatch squat
Box jump 90cm
Rope climb x5

Sr
Martwy ciag 4x6
Pull clean 3x3
Skakanie po schodach 5x4 ( tu chodzi o eksplosywnosc)
Power clean 5x5
Stanie na rekach przy scianie i ,,wchodzenie,, na talerze ( chodzi o utrzymywanie rownowagi)
Core

Pt
Przysiad 4x6-8
Snatch technika tak jak w pon
Snatch squat 5x3
Hang power clean 3x8
Jerk 3x10
T2b

Sob
Crossfit

Cel jest 100kg w siadzie w przyszlym roku i praca nad bojami. Do konca grudnia jest duzy fokus na technike a od stycznia bedzie juz bardziej silowo

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Powiedzmy ze do marca jestem na masie ( nie mam teraz duzego parcia na diete, ciezko dzwigam wiec sporo jem) ale chyba juz teraz widac ze nad plecami troche pracuje. W marcu bedzie lekka radukcja i najbardziej ciekawa jestem jak wygladaja barki i plecy.



2

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chętne do badań

Następny temat

Do dziewczyn które powiększaly biust implantami kiedy mogę zacząć cykl?

WHEY premium