SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olka zmienia siebie :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Na razie musze ograniczyc uzupelnianie dziennika ze wzgledow czasowych. Miska czysta, treningi prowadzone bez zarzutow.
Leg day
Front squat 5x8px 30kg
super seria 2x
uginanie lezac 8px25kg
zakroki 8px10kg-noga

super seria 3x
wypychanie na suwnicy 10x50kg
mc na prostych 8x30kg

wspiecia na palce ze sztanga 3x15px30kg

jump air squat 3x10
boxjump 60' 3x10




Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Miske to musze jednak kontrolowac codziennie a nie ,, tak na oko bo juz sie nauczylam wagi i makro posilkow". Troche poszalalam z bialkiem... Powiem wam tylko ze na 1-2 miesiace odstawiam leki, trzymajcie kciuki zeby bylo dobrze. Lekarz zalecil mi zwiekszyc tluszcze, na razie daje tam ok 85 a za jakis czas dobije do 90-95

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
trzymam wiec kciuki, ale jakos jestem dobrej mysli :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Mam do Was pytanie bo sama nie jestem pewna, chociaz mam tez swiadomosc ze ciezko bedzie mi pomoc ,,nie ogladajac mnie". Otoz, kiedys juz wspominalam ze mam problem ze slabymi ledzwiami i z tego powodu np nie wykonuje DL. Poleciliscie mi wtedy dodanie cwiczen wzmacniajacych na ta parie ( krzeslo rzymski, wznoszenie nog lezac na brzuchu itd). No i wlasnie zawsze po tym cwiczeniach mnie boli, nie od razu po cwiczeniu ale np jak trenuje rank to bol czuje wieczorem i nastepnego dnia. Sama nie wiem czy ten odcinek jest az tak slaby, czy moze ta niepoprawna technika martwego ciagu z przed kilku miesiecy przyczynila sie do jakiegos wiekszego problemu. Nie jest to bol nie do zniesienia, kluje mnie caly czas w miejscu ok 1 cm na lewo od kregoslupa, w miejscu gdzie kregoslup styka sie z miednica, a wlasciwie moge powiedziec ze boli mnie miednica Na krzesle rzymskim nie uzywam duzego ciezaru, robie 3 x 10p x 5 kg


Druga rzecz ktora sie u mnie ostatnio zmienila to system snu, mam nadzieje ze nie odbije sie bardzo negatywnie na moim zdrowiu. Wczesniej spalam po 3-5 godzin bo wiecej sie nie dalo. Pracuje od 17 do 1-2 nad ranem i budze sie juz o 5 ( czytaj budza mnie te chol*** mewy j slonce ktore non stop przedziera sie do pokoju). Kiedys sie tak meczylam od tej 5 przez caly dzien i caly wieczor w pracy zeby znowu pospac te 4h.
Od dwoch dni wprowadzilam inny system ktory sprawdza sie calkiem spoko. Ciekawi mnie tylko czy bardzo zaburzy moj metabolizm.
Otoz po powrocie z pracy spie ten 4h, jem sniadanie i lece na silownie. Koncze trening ok 7 wcinam miche owsianki, wracam do domu, prysznic i pod kolderke ( ok godz 8:30-9:00) i spie sobie bardzo smacznie az do 15. Wiem ze jestem calkowicie wylaczona z zycia ale na razie mi to nie przeszkadza PRACA- obowiazki, SILOWNIA- przyjemnosci Moje zycie bedzie wygladalo w ten sposob az do polowy sierpnia, mam nadzieje ze jak wyjade na uczelnie to organizm sie przestawi

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Nagraj to krzesło rzymskie - na bank robisz to tylko ze spięciem izometrycznym.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Dzisiaj rano bylam troszke zaskoczona swoja waga. Wciagu dwoch tygodni waga spadla o 2kg a wcale tego nie chcialam, trzymam miske czysto ponad 2000kcal. Nie wiem czy to przez przejscie na push pull legs i dokladanie konkretnego ciezaru czy moze po prostu zeszla ze mnie woda po odstawieniu estrofemu i duphastonu. Mialam sie dzisiaj pomierzyc ale jak na zlosc nie moge znalezc miarki

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Dawno mnie tutaj nie bylo. Duzych zmian u mnie nie ma. Miske trzymam, plan realizuje i smigam do przodu.
Mialam ostatnio male wykluczenie z treningu, pare dni odpoczynku i teraz raczej obciazenie nie idzie w gore, skupiam sie na technice i np do przysiadow dodalam gumy. Juz mowie dlaczego. W pracy podnislam dosc duzy ciezar w pozycji pochylonej i z rekami wyciagnietymi do przodu, taki prad poszedl mi w odcinku ledzwiowym ze lzy poplynely strumieniami. Dwa dni nie moglam chodzic. Wyrolowalam i wymasowalam bol, teraz delikatnie rozciagam. Niby nie boli ale czuje taka sztywnosc. W poniedzialek mam wizyte u terapetu na leczenie metoda mckenziego ( Kosztuje to tutaj w chol*** ale juz od dluzszego czasu skarze sie wam ze cos nie tak mam z plecami, dlatego uznalam ze lepiej wylozyc kase teraz pare razy niz za pare miesiecy zaplacic podwojnie jak juz sobie zrobie wieksza krzywde) .
Co do mojego snu to jem duzo wiecej wegli na koacje i udaje mi sie juz przespac 5,5h, wczesniej byly 3h. Jestem wypoczeta wiec nie jest zle
Niby moja miska jest czysta ale przyznam sie wam ze jestem meeeega glodna na tych 2200. Jak zjadam cos to po 30 min znowu bym cos wciagnela a tu trzeba czekac 4h. Jesli terapeuta mnie ponastawia i bede moga dzwigac wieksze ciezary to podbije do 2400.
Moj nowy plan treningowy to strzal w dziesiatke, robie go juz ok 3 tyg i zmiany sa. Masa idzie w dobrym kierunku

Dzisiaj pzrypadal leg day, kiedys go nie lubilam a teraz nawet mi sie to podoba, szkoda tylko ze w pracy mam tak duzo schodow i korzystam z nich non stop
Front squat z gumami 4x8px30kg 1x6px35kg ( front squat zamienie na back, po wizycie u terapetu)
superseria 3x
uginanie nog lezac 3x10px26,5kg
zakroki 10px10k- noga
wypychanie nog na suwnicy 4x10px50kg ( nogi szeroko )
wspiecia na palce ze sztanga 3x15px35kg
obwod 3x
box jump 10px60cm
jump air squat 10p





Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Uważaj na te plecy - nie ma żartów. Zawsze z nóg trzeba dźwigać ciężary. Poza tym fajnie że działa trening.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Night, tym razem na prawde sie przestraszylam. Wiem ze o plecy musze zadbac. Mam tylko nadzieje ze nie dostane teraz zalecenia ,, ogranicz trening silowy''. Robie wszystko lightowo, cwiczenia stabilizacyjne i mobilnosc zagoscily na stale w moim planie. Jak pod czas treningu czuje wieksze napiecie w plecach to juz potrafie odpuscic a kiedy myslalam ,,rozrusza sie,,

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Wiesz mogło być też tak że się miednica ustawiła jakoś krzywo, szarpnęłaś i aż prąd poszedł. Może wystarczy ponastawiać porozluźniać - i nie będzie śladu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chętne do badań

Następny temat

Do dziewczyn które powiększaly biust implantami kiedy mogę zacząć cykl?

WHEY premium