SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olka zmienia siebie :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48909

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
strumyk
super, korzystaj poki ruszasz rekoma

Dziekuje za troske kochana. Mam swiadomosc tego co mnie jutro czeka wiec juz dzisiaj przygowtowuje zarelko
1

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Po wczorajszym treningu push klatka tak mnie boli, ze nie bylam w stanie dzisiaj naciagnac stanika sportowego Strumyk, dobrze mi wywrozylas Tak wiec dzisiaj nie bylo mowy zebym zrobila pull, zamienilam go na leg a plecy beda jutro.

-rozgrzewka
- seria cwiczen z gumami typu przysiady, marsz z gumami na kostkach itd

wypychanie na suwnicy 1x12p x50kg- rozgrzewkowo
2x10px80kg
2x8px90kg - bylo lekko ale nie dodaje ciezaru ze wzgledu na ledzwie, poczekam jeszcze pare treningow

wykroki chodzone 3x24p (12 na noge) 12kg - hantle 6 i 6

superseria
uginanie nog lezac 3x12px24kg
uginanie siedzac 3x12x 22,5kg

wspiecia na palce na stepie 1xmax 30kg = 27 powtorzen
cwiczenie na wzmocninie plecow od fizjo

wytrzymka - superseria
3x15p box jump 60cm
3x15p jump air squat


Musze podzielic posilki na 6 bo w 5 nie daje rady tyle zjesc.






Zmieniony przez - spennende w dniu 2016-07-20 12:20:50

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Hejka,
mam do was dwa pytania, bo sama jestem troche niepewna.
Pierwsze pytanie dotyczy mojego makro. ( Przejrzalam swoj dziennik i zauwazylam ze nie ma o nim wzmianki o ty, ze 1,5 miesiaca temu zeszlam z makro z 2200 do 2000 z powodu problemow zoladkowych. Na takim makro wciagu 3 tyg waga spadla o 4kg!!!!! Dlatego znowu podbijam kalorycznosc, od ponad poltorej tygodnia jestem na 2200-2250 kcal) I tutaj moje pytanie, widze ze mnie nie zalalo wiec chce podbijac dalej, lepiej zebym podbila o 50kcal z tygodnia na tydzien czy dac od razu 100kcal +. Chcialabym dojsc do 2350-2400.
Chce zrobic ta mase raz a konkretnie, widze ze trening mi sluzy i chce to wykorzystac. Przy tym swoim 175 waze 64, chcialabym przytyc ok 4kg. Powiem Wam, ze nie podobam sie sobie taka ,,chuda,, zle sie wyrazilam, podobam sie sobie ale chce cos zmienic. Ostatnio daje duzo z siebie na silowni, cala zlana potem patrze w to lustro na pupe i mysle ,,No i z czego chol** TY masz urosnac jak na mnie tylko kosci'', to samo tyczy sie ramion, ladnie sie zarysowuja ale to idzie powoli, widze ze swoich obserwacji ze brak im budulca.
Tak wiec dawac po 50, czy sprobowac z 100 od razu.

Drugie pytanie jest takie ze chcialabym dodac troche cardio, nie ze wzgledu spalania kalorii tylko teraz chodzi mi juz o zdrowie, o serce. Kiedys biegalam 6 razy w tyg a tygodniowy kilometraz wynosil 120km a teraz, raczej ,,stoje w miejscu,, moja jedyna dodatkow aktywnosc to spacery zalecone od fizjo ( basen juz wypadl z plnau)
Chcialbym dodac 2 treningi biegowe w tyg po ok 20 min, i najchtniej robilabym je razem z treningiem silowym. Zastanawiam sie czy dodac to 20min po silowym czy przed? Raczej nie chce robic tego treningu w DNT, trenuje pod rzad 3 dni i jeden dzien wolny i tak w kolko ( trening push pull legs)
1

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 779 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12820
Cardio jak chcesz to zrob sobie po silowym

Musisz podnosić spore sztangi by mieć spore sukcesy. Jak podnosisz małe, masz małe.


When life throws me lemons… I make lemonade!

DT: http://www.sfd.pl/DT_prin__eat,_train_&_gain-t1072009-s38.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Cardio po silowym nie przed jeśli już chcesz włączyć ale nie wiem czy nie będzie Ci sie to kłócić trochę z masą. I ja bym dołożyła te 100 kcal od razu. 50 to tyle co nic prawie. A skoro Cię Ne zalewa i masz dość niski BG to raczej nic Ci nie grozi. Domyslam się ze teraz jesteś jeszcze poniżej 0.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Krotko mowiac zly pomysl z cardio w tym momencie? Tak jak sie teraz nad tym zastanawiam to chyba po prostu brakuje mi tych pobiegowych endorfin. A moze zostawie tak jak jest teraz- bez cardio a raz na 2 tyg zrobie sobie takiego CHEAT'a i wybiegam sie przez 1h na zapas, na kolejne 2 tyg?

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
Chyba lepiej po silowym - mi sie wtedy tez cialo rozgrzewa i robie wtedy rozciaganie calego ciala. Jedyne co, to po po nogach masakrycznie sie biegnie, jakos nie chca wejsc w rytm, i wtedy nie biegalam (tylko chodzenie, ale ja w celach wycinkowych).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Dzisiaj bedzie moj pierwszy dzien na 2350, ciezko byl z ulozeniem miski ale z czasem dojde do wprawy
Swoich obwodow raczej tutaj nie zamieszczalam bo jakos drastycznie sie nie zmienialy na przstrzeni tygodni. Natomiast widze baaaardzo duze efekty w jedrnosci skory, tam gdzie kiedys byla ,, galaretka,, teraz jest fajnie napieta skora.
No ale jak teraz tak podbilam ta miske to obwody beda czesciej

Waga- obecnie nie wiem
lydka 34,5 (-1cm od maja)
udo 55 ( -1cm od kwietnia)
pupa 97
brzuch na wysokosci pepka 75 ( -5cm od marca)
talia 69
bicek urosl od maja o 0,5 cm



Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Fajny masz rozkład makro. Marzylyby mi się takie proporcje, zwłaszcza ww i tłuszcze bo białka mogłoby mi trochę brakować. To jest pole do popisu w kuchni!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chętne do badań

Następny temat

Do dziewczyn które powiększaly biust implantami kiedy mogę zacząć cykl?

WHEY premium