SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olka zmienia siebie :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
ja mam milion sposobów na odstresowanie. najszybciej mnie odstresowuje zabawa z dzieciakami. Jakieś wspólne wypady rodzinne itp. Malarstwo nie bardzo

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Dzieciakow jeszcze nie mam wiec nie wiem czy mnie to odstresowuje

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
ale to wiesz - ja się odstresowuję raczej jak coś robię niż jak nie robię nic. Trening dla mnie to rewelacyjny odstresowywacz - a znów leżenie plackiem na dłuższą metę mnie umęczy jak orka w polu

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Trening to jedna z lepszych form relaksu... Interesuje sie bardzo treningiem mentalnym i psychologia ogolnie. Uwazam ze takie ,,nic nierobienie" jest potrzebne od czasu do czasu i w gruncie rzeczy ma dobry wplyw na nas


Zmieniony przez - spennende w dniu 2016-04-14 14:50:22

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Musze sie czyms pochwalic... Od dzisiaj oficjalnie jestem studentka Akademi Trenerow Personalnych w Oslo.. Marzenia powoli sie spelniaja. Zajecia zaczynaja sie od sierpnia, nie wiem jak ja wytrzymam tak dluuuugo
1

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Wow. Gratulacje ambitne marzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Gratulacje, ciekawa jestem wrażeń :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
spennende
Musze sie czyms pochwalic... Od dzisiaj oficjalnie jestem studentka Akademi Trenerow Personalnych w Oslo.. Marzenia powoli sie spelniaja. Zajecia zaczynaja sie od sierpnia, nie wiem jak ja wytrzymam tak dluuuugo


ciekaw jestem czym się różnią takie kursy tam od naszych krajowych. masz może jakiś plan zajęć - tylko po angielsku bo ichniego nie znam.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
nightingal
spennende
Musze sie czyms pochwalic... Od dzisiaj oficjalnie jestem studentka Akademi Trenerow Personalnych w Oslo.. Marzenia powoli sie spelniaja. Zajecia zaczynaja sie od sierpnia, nie wiem jak ja wytrzymam tak dluuuugo


ciekaw jestem czym się różnią takie kursy tam od naszych krajowych. masz może jakiś plan zajęć - tylko po angielsku bo ichniego nie znam.

Niestety mam tylko wersje norweska, ale tematy mniej wiecej sa podobne
Czesc teoretyczna:
Anatomia i fizjologia, programdesign, urazy i kontuzje, aktywnisc fizyczna i zdrowie, sila i wytrzymalosc, ,,sprzedaz i komunikacja", trening mentalny, w ostatnim brakuje mi slow po polsku do przetlumaczenia, cos w stylu ,,dostosowanie do klienta i indywidualizacja ( nie wiem czy jest takie slowo po polsku )
Czesc praktyczna:
Anatimia funkcjonalna, techniki treningowe, kontuzje, trening 1 do 1, trening w malych/ srednich grupach, trening ,,zaawansowany, dostosowany do specjalnego klienta ", wytrzymalosc i trening eksplozywny, oraz podstawowe cwiczenia... Dodatkowo zapisalam sie na zajecia z kalisteninki, street workout i treningu funkcjonalnego.

Czeka mnie duzo interesujacych doswiadczen

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chętne do badań

Następny temat

Do dziewczyn które powiększaly biust implantami kiedy mogę zacząć cykl?

forma lato