SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olka zmienia siebie :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Fajnie że jesteś. No przy tlu treningach i do tego praca jako trener - to faktycznie powinni Cię zameldować na siłowni.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Czas i pora dodac miske. Od stycznia miska byla nie liczona, na talerzu bylo zdrowo i kolorowo, raz na 10-14dni byl cheat, i zarowno cialo jak i glowa odpoczely na takiej ,,diecie,,.. Ale pomimo tego ze bylo zdrowo ( i w sumie prawie wage mam juz w oczach i wiem mniej wiecej ile jem) to moja waga poszla w gore i brzuszek troszke ulalo. Nie powiem wam ile teraz waga pokazuje ( nigdy tyle nie bylo), nie dodam tez zdjec jak na razie.... Podziele sie z Wami tym 1 czerwca, to taka motywacja dla mnie. ( w polowie maja szykuje mi sie 3 dniowy wyjazd do Warszawy, raczej tylko chill out=dobre jedzenie+treningi.. ale tak poza tym to jie bedzie cheatow)... Miska jest u mnie raczej stala, jedyne co w niej zmieniam to warzywa i czasem ryz zamieniam na kasze gryczana a ziemniaki na bataty. Do wakacji raczej nie znajde czasu na gotowanie. NO ALE NAJWAZNIEJSZE ZE WROCILAM I ZACZERPNE OD WAS TROCHE MOTYWACJI

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Juz chyba bardziej ,,gym food,, miski nie mozna miec. Tak wiem, wieje nuda ryz+kurczak, +tunczyk + wafle ale na razie musi tak byc w weekendy czasem eksperymentuje w kuchni





Zmieniony przez - spennende w dniu 28.04.2017 09:05:29

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Troszke zdjec moich ,,weekendowych czarow kulinarnych,,

2

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186


2

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186


1

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Jedzonko pierwsza klasa. Do tego tak podane - masz talent. Człowiek by oczami jadł.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Przez caly tydzien ogladania wymieszanego jedzenia w pudelku w weekendy mam ochote zaserwowac rozkosz dla oczu a tak na serio to jestem w trakcie opracowywania bloga kulinarnego wiec fotki musza byc

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
No robi wrażenie super coś takiego. Jak już założysz bloga to się pochwal - będzie można śledzić.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Night, wyglada niezle a jak smakuje !!ulalal pyyycha. Blog jest dwujezyczny wiec troche czasu zajmuje, pochwale sie nim w lipcu

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chętne do badań

Następny temat

Do dziewczyn które powiększaly biust implantami kiedy mogę zacząć cykl?

WHEY premium