SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olka zmienia siebie :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Podwójna motywację i siłę już masz. Ważne żeby te czynniki skanalizować w pozytywny a nie destrukcyjny dla siebie sposób. Zawsze z tyłu głowy powinnaś mieć hasło - ZDROWIE.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Haslo zdrowie jak na razie stoi z przodu przed cala reszta i mam nadzieje ze tam pozostanie


Zmieniony przez - spennende w dniu 2016-03-02 12:45:43

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Hej, dzsiaj mialam taka bezsenna noc. Sniadanie jadlam juz 3 rano, moze dlatego miska wyszla taka jaka wyszla. Lunchboxy juz naszykowane wiec raczej nic nie zmienie. Wyszlo przerazliwie duzo tluszczy, musze sie jakos z nimi chyba ogarnac i zbic do 70. Nie wiedzialam dokladnie jak zliczyc 3 posilek ( potreningowy), jest to chlebek bananowy, zliczylam makro calego a potem mniej wiecej podzielilam na 6 ( tyle wyszlo kawalkow) + caly banan do tego.

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Chyba ten posilek nr 2 zaburza mi najbardzie makro, mialam ochote na takie zwyczajne kanapki. NIe zawsze spisuje miske bo juz sie nauczylam mniej wiecej ile i czego jesc zeby dobic te 2200. Ale teraz widze ze musze do tego przysiasc bo makro nie zawsze wychodzi

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
To też kwestia tego, że masz jednego dnia kilka tłustych produktów- dwa razy łosoś, jajka, wieprzowina, ser i orzechy. Po prostu jak chcesz się wyrobić w tłuszczach to trzeba na to patrzeć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 779 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12820
70g tluszczy to tak naprawde nie jest duzo. Mam ten sam problem. Niestety tak jak pisze Paula, losos z serem i orzechami mimo ze smakuje wysmienicie, wykorzystuje tluszcz z calego dnia. Przez to rowniez mozesz nie dobijac bialka jesli stawiasz danego dnia na produkty pochodzenia zwierzecego bogate w tluszcze

Musisz podnosić spore sztangi by mieć spore sukcesy. Jak podnosisz małe, masz małe.


When life throws me lemons… I make lemonade!

DT: http://www.sfd.pl/DT_prin__eat,_train_&_gain-t1072009-s38.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Dokładnie to nie jest dużo. Ja dopiero jak mam teraz 85gr to mogę sobie pozwolić na dodawanie tłuszczy a przy 65 musiałam mocno ograniczać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
bede zwracala na to uwage nastepnym razem. Od dzisiaj spisuje systematycznie miske.. Bylam na treningu, nie dodawalam zadnego obciazenia, chce do konca zregenerowac plecy. Nie czuje juz bolu ale lepiej wstrzymac sie troszke, bo to co bylo kilka dni temu jest nie do opisania. Nigdy nic tak bardzo mnie nie bolalo.... Czulam troche niedosyt z treningu nog wiec dorzucilam pistols 3x6 na kazda noge i powiem wam ze mialam problem z powrotem do domu bo musze isc pod gorke.. Oj ale jutro beda zakwasy

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
I tak zazdroszczę, że potrafisz :P Ja mam problem chyba z rozciągnięciem kostki i ostatnio pracuję nad pistols squad dopiero i mam nadzieję, że się w końcu uda :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Jak jeszcze trenowalam crossfit to mielismy duzo skakania na skakance wiec priorytetem byla u nas praca nad mobilnoscia kostki.

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chętne do badań

Następny temat

Do dziewczyn które powiększaly biust implantami kiedy mogę zacząć cykl?

WHEY premium