SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olka zmienia siebie :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Hej, na szczescie dzisiaj jest duzo lepiej z plecami. Dzien wolny od pracy wiec dalej bede leniuchowac i moze jutro juz przejdzie

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Musze sie znowu Was poradzic. Jak wiecie walcze z problemami miesiaczkowania po utracie wagi i duzej aktywnosci fizycznej. Pani Doktor przepisalam mi Duphaston ktory mam brac przez 10 dni po 2 tabletki dziennie potem 10 dni przerwy= czekania na miesiaczke, jesli sie nie pojawi to 11 dnia znowu zaczynam Duphaston. Wlasnie minela pierwsza seria, 11 dzien i nic. Ta Pani Doktor nie jest moim lekarzem prowadzacym ( u swojego lekarza bede dopiero w maju), na tej wizycie czylam sie troche jakby to mialo byc ,, wziac tylko pieniadze i przepisac jakies leki). Pani Doktor spytala jakie leki przyjmowalam wczesniej i dostalam te same, chociaz chyba na mnie nie do konca dzialaja. Wczesniej bralam Duphaston od maja do sierpnia ( miesiaczka byla), potem przerwa i od pazdziernika do grudnia znowu ( tutaj nie bylo miesiaczki). Wiem ze duzy wplyw na mniesiaczke w tym okresie mialy moje intensywne treningi Crossfitu, od stycznia z treningami jest pelen luz. Ograniczylam je drastycznie, tzn trenuje 4 razy ale jest to bardziej delikatny trening na podtrzymanie formy. Bilans kaloryczny jest dodatni i stosuje sie do zalecen Pani Doktor ,, piescic sie ze soba i leniuchowac''. Duzo spie, leniuch**e z ksiazka, spaceruje i ogolnie wypoczywam... Ale juz chyba powoli zaczynam lapac dola ze tak sobie spiep**ylam zycie, a to co kocham najbardziej ( czyt. aktywnosc fizyczna), tylko utrudnia mi odzyskanie zdrowia. Niczego w zyciu tak nie zaluje jak tego odchudzania ( moj cel zyciowy to ochrona mlodych dziewczyn przed takim losem jak moj), nie chce rezygnowac z treningow, chce normalnie funkcjonowac, byc zdrowa, byc po prostu kobieta... Troche za dlugo walcze z tymi problemami Prosze poradzcie cos, dodajcie mi wsparcia bo powoli usmiech ginie z twarzy

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Juz dawka hormonow w postaci tabletek zaczela dzialac. Zwariuje takie mam parcie na jedzenie. Super bo sniadanie, drugie sniadanie i obiad wyszly bialko tluszczowe- czytaj na obiad wziagnelam pol peta swojskiej kielbasy !!!!! trzeba przkombinowac makro na reszte dnia i troche sie pilnowac.. Dobrze ze to byla kielbacha od dziadka a nie snickers

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Nie wiem czy to za sprawa duphastonu czy moze cos sie ze mna dzieje ale mam okropne uderzenia goraca i ogolnie jestem w kiepskiej formie. Zaczal sie marzec, odstawilam kawe wiec latwo nie jest. Czas przestac uzalac sie i zebrac sie jakos w sobie. Nie wiem skad ta nadzieje ale cos tam we mnie siedzi i podpowiada ze wkrotce bedzie dobrze

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
zawsze trzeba być optymistycznie nastawionym do życia, bo dołowanie siebie samego do niczego dobrego nei prowadzi.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Czasem tak bywa, ze te hormony nie dzialaja, np. Mi nic nie daje sama luteina. Teraz tez mam duphaston, biore podobnie
Ciekawe czy zaskoczy


Zmieniony przez - kebula w dniu 2016-03-02 08:36:35

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Kebula, wlasnie przebrnelam przez caly twoj dziennik i widze ze mamy podobny problem. Biore jeszcze jedna serie samego duphastonu a jak nie ruszy to dolaczam estrofem czy jakos tak to sie nazywa

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
A wracajac do moich plecow to jest poprawa i to duza. Wczoraj wieczorem zrobilam lekkie rozciaganie i kilka powtorzen hindu push up, cos strzyknelo lekko i poczulam jakby wszystko wrocilo na miejsce. Bylam dzisiaj na silowni a szczerze to sie obawialam ze bol wroci, wykonalam serie przysiadow i wypadow bez obciazenia, zrobilam tez trening ramion i gornej czesci plecow. I o dziwo nie czulam nic w dolnej czesci plecow. Jutro znowu przeprowadze trening bez obciazenia a w sobote moze juz cos doloze..


Zmieniony przez - spennende w dniu 2016-03-02 10:33:04

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Dlatego szacun za rozsadek, bo ja juz nie potrafie inaczej.

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
KEBULA, jeszcze pare tygodni sama tak myslalam ,,Ale jak to, zwolnic tempo na treningach, no przeciez wszystko zmarnuje i zaleje sie tluszczem,,. Ale ktoregos dnia mnie tknelo, trening silowy to trening na cale zycie, skoro formy nie zbuduje sie od tak, tylko trzeba na to charowac latami to tak samo nie straci sie formy z dnia na dzien jesli nieco ogranicze treningi. Do zawodow sie nie przygotowuje ( jeszcze ), czas mnie nie goni wiec najpierw musze skupic sie na naprawie szkod po A, zeby za pare miesiecy, moze lat ruszyc pelna para z przygotowaniami. Na razie bawie sie treningiem, poznaje swoje cialo i jego mozliwosci, tworze wlasne plany treningowe a potem staje sie krolikiem doswiadczalnym i sprawdzam czy to co stworzylam ma sens. No i najwazniejsze to chyba to ze w sumie trenuje 7 dni w tyg, z czego 4 dni na silowni a 3 dni to juz tylko trening mentalny ( da sie opanowac umysl ludzki ale to trudno i czasami meczacy proces). Jestem raczej z tych co podejmuja najciezsze wyzwania i nie odpuszczaja.
Teraz sie skupiam na zdrowiu ale obiecuje wam ze za jakis czas wroce tutaj z podwojna motywacja i sila. Oj wroce


Zmieniony przez - spennende w dniu 2016-03-02 11:30:00

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chętne do badań

Następny temat

Do dziewczyn które powiększaly biust implantami kiedy mogę zacząć cykl?

WHEY premium