SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olka zmienia siebie :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Super - będę czekał cierpliwie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Night, mam od razu do cb pytanie. Mam problem z siadami bo odrywam piety i nie potrafie sama tego ogarnac. Rozmawialam juz z kilkoma trenerami ale nikt mi nie doradzil Nie mam konkretnego filmiku, postaram sie cos nagrac, mam tylko ohs ale nie za bardzo widac. Mobilnosc mam spoko, nie wiem o co kaman a bardzo chcialabym ciezko siadac


Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Kurcze przydałyby się jeszcze filmy z boku i stricte z tyłu. Tu jest pod kątem i nie wszystko widać. Ja mam podobny problem przez mocno zmęczone przywodziciele. Jak są świeże to siadam na całych stopach a jak zmęczone mocno i pospinane to mi odrywa pięty czasem. Pomaga odpowiednio dobrana szerokość rozstawu stóp - i to czasem dosłownie centymetrowe różnice pomagają. nagraj się jeszcze z kilku perspektyw to się zobaczy dokładniej z czym może być problem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Tutaj jest od tylu. Jak probuje wbijac piety to nogi mam jak z galarety


Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
I z boku, sorry za jakosc ale robilam na szybko bardzo przechyla mnie do przodu. Mecze te siady juz pare tygodni ale nici z techniki


Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1063 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18088
no,no, no Kogo my tu mamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
A może jednak delikatnie trzeba popracować nad mobilnością - ale nie bioder a stawu skokowego. Myślę że to by Ci ułatwiło sprawę.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Night jeszcze bardziej?

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
No tak wygląda że ładnie wszystko idzie a w pewnym momencie dosłownie centymetr, a może pół gdyby puściły Ci kostki do przodu podudzie to by było idealnie - a tak jest to lekkie oderwanie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Szybki wpis przed praca( dzisiaj trening odpuszczam na rzecz malej drzemki w ciagu dnia. Czasem tak trzeba. Dzisiaj w pracy jestem od 7-21. Taaaa wiem ze wyjdzie mi troche nadgodzin) i pare pytan.

Otoz nadszedl czas na redukcje, przez ostatnie tygodnie, troche unormowalam i wyczyscilam miske. Waga niestety jest dosc wysoka, brzuszek odrobine podlany no i trzymam sporo wody. Wczesniej robilam jakies male redukowanie ale teraz chcialabym dociac bardziej.

Nie bardzo wiem jak sie za to zabrac. Osobiscie wydaje mi sie ze spoko byloby zrobic rotacje weglami, ale.... tu pojawia sie problem. Nie wiem czy bede w stanie robic posilki z ,,roznym,, makro. Tak wiem ze te roznice sa niewielkie ale obecnie moje zycie jest na trybie ,,praca-treningi-spanie,, w domu jem tylko sniadanie a reszte posilkow zabieram do pracy.
Wiec przyznam szczerze ze najlatwiej jest mi miec jednakowe makro na kazdy dzien i gotowac raczej hurtowo np na 3-4.dni identyczne posilki
Moje zapotrzebowanie to ok 2300kcal, trenuje 2x bieganie 40min i 3xfbw, no i w pracy jestem dosc aktywna.
Redukowac planuje do wrzesnia/pazdziernika, czyli to dosc spokojna redukcja.
Mozecie podpowiedziec mi jak zaplanowac te 4 najblizsze miesiace? Jak uciac kcal i rozlozyc makro, zebym mogla redukowac ale tez w miare funkcjonowac? Maj i polowa czerwca beda jeszcze tak intensywne, pozniej bede miala duzo wiecej czasu dla siebie

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chętne do badań

Następny temat

Do dziewczyn które powiększaly biust implantami kiedy mogę zacząć cykl?

WHEY premium