SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja- walka o samą siebie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4087
Witam wszystkich serdecznie!

Podczytuję to forum od kilku dni i odważyłam się dziś napisać o sobie.

Zainteresowałam się tematami z tego forum, kiedy wykupiłam 4 treningi z trenerką personalną na siłowni. Po rozmowie na temat mojego odżywiania i stylu życia, zrugała mnie ona za to, ile, co i jak jem. Dowiedziałam się, że moje 3-4 posiłki w ciągu dnia to stanowczo za mało!
-"Po co ci nabiał?, po co owoce?, a zupy?, w ogóle gotowanie????" itp poleciało....
-"WDH?" - zapytałam samą siebie. -" o co tu chodzi?"
Nakierowała mnie - białko, tłuszcz, dobre ww i tak zaczęłam tu podczytywać posty, kombinować z posiłkami.
Do tej pory było śniadanie ok. 7.30 przed pracą- chleb słonecznikowy, wedlina, ser żółty, margaryna. Potem przegryzka w pracy- jabłko lub jogurt nat. z otrębami, następnie obiad z dziećmi ok. 17-18, (albo resztki po dzieciach, bo ja nie muszę jeść...). Kolacja była (jak mąż zrobił kanapki ), najczęściej jednak nie.
Poćwiczyłam trochę, choć dla Was to pewnie rozgrzewka - ściąganie drążka, motylek, martwy ciąg , prostowanie i uginanie nóg, wszystko po ok. 12 kg w ok. 3 seriach. Zakwasy były nieco .
Po treningu nóg o mało nie shaftowałam się.
-"Tak ma być! Dać wiaderko?"- to moja trenerka
Uwierzyłam, że to jest jakiś sposób na moje schudnięcie, zadbanie wreszcie o siebie a nie tylko o dzieci, męża, pracę ; możliwość lepszego wyglądu i zmiany myślenia, że jestem stara, brzydka, nie mam w co się ubrać... Przeszłam przeróżne diety, ćwiczenia- największe efekty po vacu i tabsach z pochodną efedryny...
I po tym wszystkim nie dziwię się, że mam rozjechany metabolizm i wyglądam , jak wieloryb .
Życie zweryfikowało jednak moje chcenia i jak wyliczyłam, niestety nie stać mnie na treningi z t.o. za min 150 zł (3x50 zł, bo rzadziej nie ma sensu trenować) tygodniowo + wejścia na siłkę.
Mając do wyboru: kupno synom butów na zimę, czy spłatę chorych kredytów lub treningi, muszę wybrać te pierwsze.
I znów muszę rezygnować z siebie .
Trenerce podziękowałam i postanowiłam za free na razie tutaj zacząć od czyszczenia miski i prób ćwiczeń w domu (trening dla zielonych).
Jeszcze nie zaczęłam, bo dopadła mnie @, którą źle przechodzę przez kilka dni.
Proszę Was jednak o doping, bo mam słabą wolę i "bez bata" boję się, że sobie nie poradzę!
Rzućcie okiem na miskę, może sugestie dot. ćwiczeń.
Ja tymczasem będę czytać Was, podglądać, kombinować i... ciągle się uczyć .
Sorki za długi wstęp, zdjęcia postaram się wrzucić jutro, za dnia
A oto trochę info o mnie i przykładowe miski:

Wiek : 38
Waga : 91 ( po zwiększeniu ilośći jedzenia- poniżej 90)
Wzrost : 164
Obwód w biuście(1) : 114
Obwód pod biustem : 93
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 98
Obwód na wysokości pępka :105
Obwód bioder (3): 115
Obwód uda w najszerszym miejscu: 67
Obwód łydki : 42
W którym miejscu najszybciej tyjesz : równomiernie, brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz : równomiernie
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) ostatnio nic specjalnego, czasami szybki chód od 15-60 min, kiedyś aerobiki, pilates, siłownia , vacu
Co lubisz jeść na śniadanie: chleb słonecznikowy, wędlina, ser żółty, tw ziarnisty + otręby- wiem, że blee...
Co lubisz jeść na obiad : bardzo makaron, krewetki, małże, kurczaka
Co jako przekąskę : jabłko
Co jako deser : kiedyś nutella, czekolada mleczna, budyń, lody!!!
Ograniczenia żywieniowe : źle znoszę mleko , jogurty oprócz kefiru, nie zjadłabym tatara, b. rzadko jem wołowinę
Stan zdrowia: wyniki książkowe, oprócz trójglicerydów- były kiedyś lekko podwyższone i lekarka zapisywała mi siofor 850 i żelaza, no ale mało białka i alergiczką jestem (wziewną- trawy, bylica) - odczulam się szczepionkami
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: szczepionki i leki na astmę typu :pulmeterol, neplit
Preferowane formy aktywności fizycznej - spacery
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :kiedyś- wszystkie syfy jak meridia, lida, mezi itp
Stosowane wcześniej diety : przeróżne, w tym kilka od "dietetyków"- typu -ksero uniwersalne

Co myślicie? Wspomożecie?







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4087
Mam lekki niedoczas i ciężko z wpisami.

Miskę trzymam, ćwiczenia wykonuję naprzemiennie - trening A i B .
Nadal jest to jednak po 3. obwody

Odkąd robię MC z gryfem (tylko 8 kg) , częściej jest mi słabo podczas treningu i potem reszta ciężko idzie, ale staram się

W ramach aerobów uskuteczniam coraz częściej marsze po 4 km po syna do szkoły - dziś było to w 45 min, ale to w mieście, więc przejścia dla pieszych itp.

Nawala mi nadal prawe kolano
Dziś podczas marszu czułam do tego ucisk , jakby na żyły, pod nim.
Prawa dłoń też jakaś opuchnięta, ruszam nią , bo czuję, jakby miała za chwilę wybuchnąć
Nie wiem, co jest tego przyczyną, czyżby problemy z krążeniem?...
Podczas ćwiczeń czuję czasami przy wykańczaniu ruchu też jakieś takie napięcie skóry , mięśni jak spuchniętego balonu, ale to może mój FAT jest tak wielki?
Zastanawiałam się, czy nie zapisać się na bieżnię, ale z tym moim kolanem , to nie wiem?
Podobnie rzecz się ma ze skakanką- boję się o stawy...
Z drugiej jednak strony tak bardzo chciałabym już coś szybciej podziałać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pomożemy
Tylko zdjęcia pokaż.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4087
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4087
Sorki, za szybko kliknęło mi się :( . Zdjęcie, jak pisałam wyżej jutro uwiecznię i wrzucę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No pacz, jaka ja nieuważna i ślepa
Dobra, to poczekamy do jutra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4087
No dobra, szkoda czasu. Pstryknęłam foty (OMG!) i wrzucam.
Pisałam, żem wieloryb







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4087
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Poczytaj dzienniki shrimp, anister, arkony i aineko

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4087
Dzięki mika

Wyszło mi 1800 kcal, ok.130 g WW i B, tłuszczy ok.90g.

Zastanawiam się nad treningiem, ile razy w tyg? Na razie będę robić rozkminiać w domu, potem jednak znajdę jakąś siłkę i będę ćwiczyć z kserówkami . Dokończę pewnie jeszcze karnet na bieżnię.

Co myślicie, coś jeszcze polecacie? (czytam inne dzienniki, czytam )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
witaj i powodzenia! trening dla poczatkujacych jest w regulaminie, tak najlepiej zaczac powodzenia

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej

Zacznij od treningu shrimp, tego jej pierwszego. Do tego dorzuć aktywność aero, najlepiej wchodzenie po schodach, albo energiczny spacer (najszybciej jak potrafisz, wyprostowana, napinając brzuch i dupkę) albo nordic walking.


Daj na start 1900kcal, 130g białka, 150g węglowodanów i reszta z tłuszczu.

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-11-17 16:54:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja bezglutenowa karope - walka o lepszą sylwetkę

Następny temat

6tygodni dla góry ???

WHEY premium