SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja- walka o samą siebie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4087
Moja miska na dziś






Zmieniony przez - jolek75 w dniu 2014-01-14 11:12:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
powodzenia

Podglądam, bo aktualnie pomagam komuś o podobnych parametrach wrócić do normalności. Nie jest łatwo - szczególnie jak sama osoba ma chwiejną motywację.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4087
Dzięki! :) I dzięki za soga ;)

Moja dzisiejsza aktywność - dzień aero- 50 min marszu ( w taką pogodę...)

Chciałabym zapytać, czy ladies jedzą zupy? Oczywiście same warzywa? A co ze zmodyfikowaną fasolką po bretońsku, bo zamierzam taką zrobić? Tzn : fasola, soczewica, warzywa i samo mięso (bez żadnych kiełbas i tłustości) i przyprawy?
Dzięki za odpowiedź :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
Jakakolwiek potrawa z produktów nieprzetworzonych jest ok. Więc zupy też, ale to pytanie czy oczywiście same warzywa to takie dziwne, przecież możesz i wypić zupę jak i zjeść mięso z zupy, ale wliczając wszystko o bilansu.

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4087
Tak, oczywiście! Miałam po prostu z tyłu głowy stwierdzenie znajomej trenerki, że : "a po co zupa? najlepiej jak najwięcej surowizny..." itp.
Wiem- to prawda, ale na razie tak konserwatywna nie jestem, a poza tym ta pora roku :(

Ale sobie ładnie odpowiedziałam ;)

To zabieram się za fasolkę... Mąż będzie zadowolony a i ja mam poczucie , że dobrze jem!
PS- nie jem żadnych sztuczności, vegetami i kostkami się brzydzę i walczę o to ze wszystkimi, a przyprawy sama komponuję w moździeżu.
A warzywa w zupie obok mięska są fajne, bo nie zawsze uda mi się je wepchnąć do każdego posiłku :( (przeważnie je "paruję")
No i mam problem z płynami - czasami za mało piję...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
Cześć jolek, lanie się należy za zniknięcie. Ty trochę taka sinusoidalna jesteś, musisz się pilnować. Trzymam mocno kciuki za konsekwencję i nie poddawanie się emocjom. O tej zupie też czytałam na pierwszej stronie i mnie zdziwiło - rób zupy śmiało, na kościach, na mięsie, super na tę porę roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4087
Witaj Gosieńko!
Dzięki za odwiedziny
W zamian przeleciałam Twój dziennik i jestem pod wrażeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 989
kochana będę Cie podglądać, trzeba walczyć bo wiosna coraz bliżej, mimo tego śmiegu za oknem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4087
Dziś spróbuję zrobić trening B dla początkujących.

Mija tydzień odkąd czyszczę miskę, a już widzę pozytywne tego aspekty
Pomimo, że lada chwilę dostanę @ nie czuję się opuchnięta (oprócz wieeelkich piersi ), a brzucho jakby bardziej płaski .

Dziś trudno było mi dopiąć miskę, ale chyba nie jest źle :

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4087
Dziś spróbuję zrobić trening B dla początkujących.

Mija tydzień odkąd czyszczę miskę, a już widzę pozytywne tego aspekty
Pomimo, że lada chwilę dostanę @ nie czuję się opuchnięta (oprócz wieeelkich piersi ), a brzucho jakby bardziej płaski .

Dziś trudno było mi dopiąć miskę, ale chyba nie jest źle :

Zmieniony przez - jolek75 w dniu 2014-01-15 11:26:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja bezglutenowa karope - walka o lepszą sylwetkę

Następny temat

6tygodni dla góry ???

WHEY premium