SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja- walka o samą siebie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Makaron razowy jak najbardziej jedz. A chleb lepiej sama upiecz. W naszym linku przepisami jest sprawdzony przepis. https://www.sfd.pl/-t696301.html

Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-11-17 22:00:21

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Koleżanko

TRZYMAJ SIĘ ZADANEGO ROZKŁADU !!!

Zdawało mi się, że wyciągnęłaś wnioski ze swoich szaleństw głodówkowych? Już na starcie ciosasz trumnę. Co to za bredzenie o "odpuszczaniu węglowodanów"?!
Ja naprawdę mam już mdłości od tej histerii węglowodanowej Co najdziwniejsze najbardziej histeryzują te, których sylwetki pozostawiają dużo do życzenia. Nie, uparte redukowanie ww Cię nie odchudzi.
Przed Tobą rok albo i więcej ciężkiej pracy; z czego będziesz ciąć jak przyjdzie zastój? Ładując się w dietę niskowęglowodanową dokonujesz wyboru na całe życie


No i pokaż skład tego chleba z piekarni.



Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-11-18 11:35:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
nie panikuj z węglami, ja ostatnio rozmawiałam z szefową czy nie dałoby rady zwiększyć mi węgli... jeszcze będziesz błagała o więcej węgli i tłuszczu, wspomnisz moje słowa ja od węgli nie tyję bynajmniej podejrzewam, że tym ograniczaniem kiedyś węgli zaszkodziłam tylko tarczycy, więc zastanów się czy warto?eby nie było ja kiedyś i tak węgle jadłam ale na poziomie podejrzewam 70-80g...nie licząc ofcoz warzyw... ogólnie nie polecam, no chyba że krótki czas i pod okiem szefowych jak zajdzie w ich opinii taka potrzeba. Sama nie kombinuj, bo widzisz co z tego wyszło?

Zmieniony przez - hera21 w dniu 2012-11-18 12:29:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4087
@ odeszła, wzięłam się za ćwiczenia.
Na rozgrzewkę wejście po schodach na 8 piętro (masakra zadyszka astmatyczna ).
Potem zgodnie z rozpiską dla zielonych :
1) wznosy nóg z leżenia ( słabusie mam nogi, oj słabusie...)
2) wspięcia na palce obunóż ( to było miłe)
3) przysiady klasyczne z hantlami - po 1,4 kg, bo tylko takie mam
4) wejście na ławkę z hantlami (to była sofa )
5) wznosy z opadu - i tu miałam problem, bo oglądnęłam sobie technikę,
tylko nie wiedziałam na czym to w domu zrobić- zrobiłam bokiem na
krześle, ale to nie całkiem to
6) pompki klasyczne ( truuudno było...)
7) podciąganie obciążenia wzdłuż tułowia oburącz( z hantlami)
8) pompki w podporze tyłem ( też było ciężko, no i musiałam kombinować
mając do dyspozycji miękką sofę i krzesło...)

Ledwo uciągnęłam 2 obwody, ale dałam radę .

Jak będę miała jakąś lewą kasę, to chyba zainwestuję w piłkę (widziałam w rossmanie) i taśmy.

A tak w ogóle- rozejrzę się w okolicy za jakąś mordownią, bo wychuchane siłki mnie nie kręcą - za dużo szpanu
Mam w bloku odwalony klub, ale jest nieczynny- masakra, a byłoby tak wygodnie

Poniżej wrzucam miskę.

Szefowo- nie krzycz; staram się dobijać wszystko, czasami nie wychodzi , ale uczę się .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No już lepiej

Bananownie są dla c.pek w różowych geterkach, Lejdis napyerdalają żelazem na prawdziwych pakerniach

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-11-18 18:46:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24694
Martucca
No już lepiej

Bananownie są dla c.pek w różowych geterkach, Lejdis napyerdalają żelazem na prawdziwych pakerniach

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-11-18 18:46:04


Od razu mi się przypomniało:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4087
Dziś planuję trening na vacu (dokończam wykupiony kiedyś karnet )
Miska na dziś :



Naszło mnie jeszcze na parę ćwiczeń i robiłam sobie pompki przy ścianie na cycorki, przysiad na stołek oraz brzuszki z obciążeniem ,jakie wyczaiłam u mojej trenerki

Zmieniony przez - jolek75 w dniu 2012-11-19 18:45:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4087
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4087
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja bezglutenowa karope - walka o lepszą sylwetkę

Następny temat

6tygodni dla góry ???

WHEY premium