SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olka zmienia siebie :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Raimunda
co to za sos?

2 marchewki starte na duzych oczkach i podsmazone z ziemniakami przez ok 3-4 min ze szczypta soli
do tego pomidory z kartonika ( bio, bez zadnych konserwantow), pol szklanki wody
duza szczypta czosnku granulowanego ( albo dwa zabki przecisniete przez praske)
pol lyzeczki cynamonu
pol lyzeczki galki muszk.
pol lyzeczki ostrej papryki
pol lyzeczki imbiru
pol lyzeczki pieprzu
pol lyzeczki kolendry
Wszystko gotujemy az ziemniaki beda miekkie ok 25 min ( ,,gotowalam,, na patelni o grubym dnie)
Na koniec doprawiamy sola i dodajemy swieza natke pietruszki
1

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
czy ziemniaki są koniecznie do sosu potrzebne? i rozumiem, że sos sam w sobie nie ma nic wspólnego z klopsami?
A najlepiej to wrzuć to do przepisów Ladies
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Sos moze byc bez ziemniakow, ale wlasnie przez to duszenie w tej mieszance przypraw i pomidorow ziemniaki nabraly super smaku. Klopsiki mozna zamienic na cieciorke albo fasole i wyjdzie napewno pysznie

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Wiecie co? To juz prawie miesiac jak skonczylam z crosafitem. Intensywnisc treningow zmniejszyla sie bardzo a kalorie zostaly tak jak byly. Zauwazylam ze zaczelo zalewac mi bardzo brzuch. Chcialam dodac troszke cardio. Myslicie ze 40 min tyg bedzie ok ( jako 5 dzien treningowy), czy moze lepiej po kazdym silowym dodac 10 min biezni? Nie chce zbijac kalorii ale zastanawiam sie czy nie zmienic makro. Obnizyc wegle ( mam ich ok 250g) a dolozyc tluszczy? Od jutra zaczynam brac estrofem, sam duphaston nie polepszyl wynikow

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Juz 4 dzien mam tak ze spie 3 godziny, budze sie w nocy z bolem glowy, potem nad ranem zasypiam na 2 godzinki znowu.
Wrzucam zrzut dzisiejszej miski. Mozecie mi doradzic z tymi weglami, uciac je a dolozyc tluszczy czy lepiej tak zostawic? Owocow nie wazylam, wpisalam ilosc tak mniej wiecej, wiec mysle ze te kalorie i tak dobije,

Posilek nr 2 to baton musli( domowej roboty, calosc podzielilam na 8 dlatego takie dziwne ilosci) + jajko. Zjem to jakas godzinke przed treningiem

1

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
A wypełnij chociaż ta metryczkę z ankiety działu bo na pierwszych dwóch stronach tematu nie znalazłem - a to by się przydało do podjęcia decyzji czy ciąć i z czego ewentualnie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Ok, uzupelnie to jeszcze dzisiaj

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 63kg
WZROST: 175
OBWÓD RAMIENIA: 30
OBWÓD ŁYDKI: 36
OBWÓD UDA: 56
OBWÓD BIODER: 98
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 80
OBWÓD TALI 70,5
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 89

Obwody nie sa jakies straszne ale zauwazylam ze brzuch robi sie ,,flaczkowaty''. Nie wiem juz sama, moze to zatrzymanie wody przez leki hormonalne albo jednak mam zly rozklad makro.

Dorzucam Wam jeszcze moj plan treningowy i moze mi cos doradzicie.
Cwicze 4 razy w tyg pon,wt, czw,sob
Mam trzy zestawy treningowe A,B,C przy czym w pon,wt,czw cwicze ABA albo BAB a w soboty zawsze C ( te cwiczenia lubie najbardziej, i sobotnie treningi traktuje jak ,,zabawe na silowni''- robie to na co mam ochote bez scislego planu)
A
back squat 5x8p 30/30/30/30/32,5
pull up 5x6p
WL 5x8p 15/15/15/17,5/17,5
Military press 5x8p 10/10/10/12,5/12,5
Sciaganie linek wyciagu gornego-triceps 5x8 7,5kg
uginanie ramion podchwytem- kazda hantla 6kg 5x10p

B
Front squat 5x10p 25kg
wykroki do tylu 4x8p- na noge 10kg
wioslowanie siedzac 5x8p 20kg
pull over 5x8p 10kg
wyciskanie hantli siedzac 5x10p 6kg kazda hantla
uginanie ramion ze skretem 5x10p 6kg kazda hantla

C
Clean&Jerk 5x8p 30kg albo clean squat 5x8p 30kg
Bulgarian squat 4x8p-noga 12kg
wspiecia na palce ze sztanga 5x10p 30 kg
dalsza czesc to zazwyczaj jakis WOD ( box jump, pull up, burpees, wall ball)- to za czym tesknie z crossfitu
+ troche cwuczen na brzuch

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
przy tych parametrach to ja bym nic nie ciął - skoro przechodzisz swoistą terapię - to na pewno deficyt kaloryczny zostawiłbym na inny okres. Szkoda że nie mierzyłaś fałd skórnych przed kuracją/zmianą treningu i teraz. Bo mi się nie chce wierzyć że jest to coś więcej niż dodatkowa woda.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
To sadzisz ze nie powinnam dodawac extra treningu cardio? Zostawic wszystko tak jak jest, obserwowac i poczekac pare tygodni?

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chętne do badań

Następny temat

Do dziewczyn które powiększaly biust implantami kiedy mogę zacząć cykl?

WHEY premium