SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olka zmienia siebie :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ola, super napisane Fajnie, że "odkryłaś" swój taki talent, dar.
Jest mało ludzi, którzy znają siebie na tyle, że wiedzą co chcą robić

Strumyk - porównanie z psem bardzo piękne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Moj dziennik zginal smiercia naturalna
Chyba czas i pora przywrocic go do zywych bo troche sie stesknilam za wami. Ale czasu ostatnio brakuje mi nawet na oddychanie
Treningi, praca, treningi, intensywny kurs trenerski i ciekawa zglebiania wiedzy ja= za malo godzin w ciagu doby. No ale na 1-2 wpisy tygodniowo znajde czas
Moje treningi odwrocily sie o 180 stopni, fajnie trenowalo sie ,,pod wyglad,, ale to jednak nie dla mnie. Priorytety sie zmienily, powrocilam do swojego boxa i uwaga!!!

Crossfit to tylko dodatek do treningow bo glowne skrzypce gra teraz dwuboj olimpijski. Moim priorytetem teraz jest dopracowywanie techniki w podstawowych bojach. A jesli chodzi o Crossfit daje sobie 10 miesiecy na nauke muscle up.
Przez ostatnie tygodnie skupialam sie bardzo na mobilnosci i rozciaganiu i jestem bardzo zadowolona z efektow. Na zajeciach mielismy techniki rozciagania biernego, zajecia prowadzili dwaj bardzo znani naprapat-ci ( nie jestem pewna jak to jest po polsku ) i w polowie zajec sie poddali jesli chodzi o moje rozciaganie. Powiedzili ze jestem baaaardzo elsatyczna i mobilna, plecy juz mnie nie bola i ogolnie czuje sie w dosc dobrej formie. Moze to zasluga mojej miski? Od miesiaca jestem na 2500kcal nie zalewa mnie, obwody raczej sie nie zmieniaja a barki rosna z miesiaczka jest dobrze, od 4 miesiecy nie biore lekow, spie troche lepiej bo juz ok 5h a nie 3 jak kiedys Krotko mowiac wszystko idzie po mojej mysli

W najblizszym czasie dorzuce tutaj obwody, zrzuty miski i jakies swiezsze fotki bonte co mam sa z przed 3 tyg. Trening tez zamiesze ale to bardziej orietacyjnie dla Was bo jest on ulozony raczej pod dwuboj
Mam nadzieje ze juz nie znikne z forum




1

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Uda ok, pup.ka rosnie sila tez.. W Boze Narodzenie bedzie 10 pompek







Zmieniony przez - spennende w dniu 2016-11-14 20:55:24
1

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
bardzo ładnie wychodzą Ci te pompki ja sama powoli odchodzę od typowego pakowania, bo nijak nie przekłada się na prawdziwą sprawność fizyczną

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Dziekuje Kebula ja zdecydowalam sie na zmiane koncepcji treningowej po tym jak nie wiedzialam jak sie wspiac na line podczas biegu Toughest Holmenkollen... w przyszlym roku musze uderzyc w ten dzwoneczek na gorze liny

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Znalazlam jeszcze zdjecie barkow. Fotke cyknelam ponad 2 tyg temu wiec nie jest az taka stara

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Bardzo ładna sylwetka - ale i tak najważniejszy jest ten uśmiech na twarzy. Jak jest mobilność to dwubój olimpijski jest ciekawym wyzwaniem. Tylko nie zapominaj o tym śnie i regeneracji.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Dziekuje Night usmiech ostatnio nie ginie z twarzy. Ze spaniem na prawde nie wiem co zrobic, robilam szczegolowe badania krwi i wszystko jest ok. Zamowilam sobie 5htp moze troszke mi pomoze, bralam melatonine jakis czas ale nie dzialala na mnie... Musze tez brac pod uwage to ze u mnie w rodzinie bezsennosc to nic specjalnego
1

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chętne do badań

Następny temat

Do dziewczyn które powiększaly biust implantami kiedy mogę zacząć cykl?

WHEY premium