SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olka zmienia siebie :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Taaak kolejna bezsenna noc, za dwa tyg bede w Polsce i probuje umowic wizyte w Kilnice leczenia bezsennosci. To nie jest normalne ze spie 3-4h kazdego dnia, nie chce brac lekow a znalezc przyczyne i raz na zawsze poradzic sobie z problemem.

Mialam zrobic dzisiaj pomiary ale jestem ostatnio bardzo opuchnieta ( kolejna miesiaczka powinna pojawic sie za jakes 4-6 dni), dlatego pomiary odkladam na ,, za dwa tygodnie''. I tutaj moje pytanie. Czy robie cos zle czy moze mam wygorowane oczekiwania co do efektow treningow. Wydaje mi sie ze nie ma zadnej roznicy. Moze jem za duzo? a moze trening jest do kitu? Wrzuce zdjecia i pomiary za pare dni, jak zejdzie ten obrzek calego ciala Tym razem wrzucam miske i trening ( tutaj wprowadze zmiane i to na pewno).

Do tej pory trenowalam 4 razy w tyg, 3 razy silownia, a 4 dzien albo crossfit albo mieszanka ulubionych cwiczen na silowni- taki sobotni luz.
Treningi wygladaly tak ( na przestrzeni tygodni zmienialy sie ciezary, albo dlugosc przerwy miedzy seriami)
A
Front squat 4x8 27,5kg
Back lunges 4x8 12 kg - noga
Seated cable row 4x10 20kg
pull over 4x10 12 kg
wyciskanie hantli siedzac 4x8-10p 8kg- jedna hantla
uginanie ramion ze skretem 4x10 6kg
uginanie kolan w zwisie 3xmax

B
Back squat 4x 35-37,5kg
Bulgarian squat 3x8 6kg- noga
pull ups 3x max
Benk press 4x10 25kg
military press 4x8-10p 15-20kg
sciaganie drazka gornego- triceps 4x8 x 10 kg
Brzuch 3 obwody
wznosy nog z lezenia 3x max
A sit ups
scyzoryk
Na koniec dodawalam czasami 3x max pompek

Nie robie MC bo nie potrafie, zawsze boli mnie kregoslup, probowalam robic good morning i chyba wprowadze go do treningu. A moze powinnam trenowac 5 razy w tyg? 4 razy wg planu i raz te moje ,,zabawy na silowni'', ? Miski nie chce chyba teraz ruszac, czeka mnie niedlugo urlop 3 tyg, bedzie to raczej niekontrolowana miska tzn nie bede sie obiadac ale nie bedzie to tez zdrowe jedzenie. Z pomoca w ukladaniu miski zglosze sie do was 10 maja
Wiem ze trzeba czasu, wytrwalosci i ciezkiej pracy zeby osiagnac fajna sylwetke ale nie wiedzialam ze jest to az tak poooowolny proces


Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Dzisiejszy trening wykonany, pierwsza polowa byla ok ale pozniej rozbolala mnie glowa. Dokonczylam plan ale czulam sie byle jak.

Thrusters 3x10p 25kg
Wykroki 3x10 10kg
Pile 3x12 10kg
Seated cable row 3x12 15kg
Wioslo sztanga 3x12 20kg - 11 i 12 powtorzenie 2,3 serii bylo ciezkie
Pompki szerokie 3x max 7,7,8
Lateral reises 3x10 3kg- hantla, bardzo mocno pracowaly kaptury
Bent over lateral reises 3x10 2kg- hantla
+brzuch
3 obwody: wznosy kolan w zwisie- kolana az do lokci 10p
Russian twist 20p 8kg
3 obwody:
Wznosy nog z lezenia 15p
Nie wiem jak sie to cwiczenie nazywa, robie swiece i tak pulsacyjnie wypycham nogi do gory 10p
A - sit ups 10

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 779 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12820
Myślę, że trening 5x w tyg to za dużo w tym przypadku. Więcej wcale nie znaczy lepiej. Daj sobie czas. Nie da się trenować 'na zapas'. Wolne też jest potrzebne. Sylwetkę tak naprawdę robi się na regenercji i dietą. Treningi są bodźcem.

Musisz podnosić spore sztangi by mieć spore sukcesy. Jak podnosisz małe, masz małe.


When life throws me lemons… I make lemonade!

DT: http://www.sfd.pl/DT_prin__eat,_train_&_gain-t1072009-s38.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Prin, masz racje musze wyluzowac. Spinam sie chyba przez ten wyjazd, niby wakacje i powinnam wyluzowac ale tam w srodku mnie siedzi taka druga Olka i mowi ,,ten wyjazd spiepr*y to co wypracowalas". Po pierwsze nie bede miala mozliwosci treningu a po drugie dieta... Slowa mojego brata wczoraj " nie wiem co bedziesz u mnie jesc, ja juz tutaj wariuje na tym ryzu i chol**nie tlustym miesie fastfoodowym. Mozesz mi przywiezc chociaz jednego pomidora " ..

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 779 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12820
Ola, to Ty decydujesz. Slowa Twojego brata wydaja mi sie grubo przesadne. Chiny to nie koniec swiata i nie wierze ze ludzie zyja tam tylko na ryzu i fastfoodach. Napewno sa sklepy, supermarkety itd wiec nawet w sytuacji kiedy przeje Ci sie ryz mozesz skomponowac cos szybkiego z polproduktow dostepnych w sklepie. Chciec to moc
Wez ze soba buty do biegania i mini trening mozesz zrobic jak nardzo bedziesz chciala czy tam przebiec sie.

Musisz podnosić spore sztangi by mieć spore sukcesy. Jak podnosisz małe, masz małe.


When life throws me lemons… I make lemonade!

DT: http://www.sfd.pl/DT_prin__eat,_train_&_gain-t1072009-s38.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Standardy zycia studentow w Chinach sa troszke inne niz w ,,cywilizowanej Europie,, korzystniej jest jesc na miescie, bo w akademiku kazdy musi miec swoja wlasna kuchenke gazowa a nie koszt korzystania z takiej kuchenki jest tak wysoki ze nie oplaca sie gotowac dla jednej osoby. A to ze mam przywiezc pomidora to akurat prawda

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Dlatego nie ruszam nic teraz z miska, ,,oczyszcze'' ja po powrocie. Trzymam czysto, codzienne 2000 kcal ale myslalam zeby je troszke obciac po powrocie bo czuje sie przejedzona

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Dzisiaj DNT, wszystko mnie boli po wczorajszym treningu a najbardziej to plecy Dzisiaj pojawila sie miesiaczka wiec jestem baaardzo happy. Miska ladnie rozplanowana chociaz nie wiem czy wieczorem nie wpadnie lapmka czerwonego wina, mam mala impreze firmowa.

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 779 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12820
spennende
Standardy zycia studentow w Chinach sa troszke inne niz w ,,cywilizowanej Europie,, korzystniej jest jesc na miescie, bo w akademiku kazdy musi miec swoja wlasna kuchenke gazowa a nie koszt korzystania z takiej kuchenki jest tak wysoki ze nie oplaca sie gotowac dla jednej osoby. A to ze mam przywiezc pomidora to akurat prawda


Być może, nie znam realiów życia w chińskim akademiku. Co nie zmienia faktu, że mając choćby czajnik, możesz już wyczarować np owsiankę. Jedź i baw się dobrze! Po to jest urlop Założę się, że jak wrócisz to będziesz zadowolona z podróży.

A jak to jest z tym pomidorem? Nie znają, czy jak?

Musisz podnosić spore sztangi by mieć spore sukcesy. Jak podnosisz małe, masz małe.


When life throws me lemons… I make lemonade!

DT: http://www.sfd.pl/DT_prin__eat,_train_&_gain-t1072009-s38.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Znaja pomidory ale to jest taki rarytas w tej czesci Chin ze dostep do niego jest ograniczony. Jedza zazwyczaj pedy bambusa, ryz i przerozne dania miesne w bardzo ostrej wersji

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chętne do badań

Następny temat

Do dziewczyn które powiększaly biust implantami kiedy mogę zacząć cykl?

WHEY premium