SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olka zmienia siebie :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1815 Napisanych postów 2921 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73572
Olka jak Ty cudnie wyglądasz. Łapki fajne :)

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Bardzo Wam wszystkim dziekuje, to mile . Dzisiejszy dzien znowu rozpoczelam przy wschodzie slonca,wstalam przed 4 ale to przez zakwasy na plecach i pupie tak mnie wszystko boli ze CIEZKO MI BYLO LEZEC-.chyba gdybym powiedziala to do nietrenujacej osoby to by mnie wysmiala... Uznalam ze lepiej wstac i sie rozruszac, po sniadaniu byl krotki spacer i masaz pileczkami tenisowymi ( polecam). Po poludniu bedzie troche plywania a tak poza tym to DNT no chyba ze porzadki i pakowanie mozna zaliczyc do cardio.

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Wszyscy maja smoothie bowl mam i ja !!!

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Wow wow, a co to za cudo? :) Wygląda obłędnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Skelque, smakuje tez oblednie. Ostatnio jest taki szal na te smoothie bowl ze musialam sprobowac 300g jagod, 20g poziomek i troche malin ( wczoraj je nazbieralam ), 2 lyzki chia - owoce zblendowalam wsypalam chia i odstawilam to na noc do lodowki zeby ziarenka napecznialy,rano dodalam 20g wpc, a na wierzch 2 lyzki mleka kokosowego i troche sezamu. Latwo, szybko i smacznie

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Koniecznie muszę spróbować, bo robi wrażenie.

I żeby nie było - Ty prezentujesz się równie obłędnie. ^^ Ja tak z partyzanta trochę, ale obserwuje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Tak mnie dzisiaj naszlo na fioletowy kolor ze az sie pochwale moim obiadem :-*
Golabeczki z ryzem i soczewica

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ale Ci piękne wyszły, ja kiedyś robiłam, ale to była porażka. Muszę zrobić drugie podejście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Ale mialam dzisiaj trening. Wpadlo niezaplanowane, przedtreningowe cardio Ostatnio lubie trenowac o 5 rano i dzisiaj tez mialam taki zamiar, na silownie mam ok 1km wiec chodze na piechote- taki rozruch i dotlenienie Jak juz doszlam to sie zorientowlam ze nie wzielam karty ( no i lipa nie otworze drzwi). Zostawilam torbe przed silownia i pobieglam do domu Takze plan treningowy wygladal dzisiaj tak :

1km marszu
2km biegu
rozciaganie dynamiczne

1 WL 4x12px27,5kg - fajnie dzisiaj czulam klatke

2a rozpietki na plaskiej 3x8px 7kg- hantla
2b pompki szerok max 6/7/5

3 pullover 3x8px 14kg - moje ukochane cwiczenie, klatka i brzuch az palily
4 wycuskanie hantli siedzac 3x12px8kg - tutaj bylo lekko, ale w tym cwiczeniu mam byc ostrozna ze wzgledu na plecy

5a wyciskanie sztangi waskie 3x12px22,5kg
5b sciaganie drazka w. gornego- triceps 3x12px15kg - wiem ze mam trening push a tutaj dalam pull ale fizjo zabronil mi wyciskania hantli zza glowy

6a podciaganie kolan do brzucha trx 3x20p
6b brzuszki 3x20p

7 allachy 3x10px35kg - tutaj ladnieczuje brzuch

rozne planki i cwiczenia od fizjo,
masowanie pupki

1km marszu do domu

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chętne do badań

Następny temat

Do dziewczyn które powiększaly biust implantami kiedy mogę zacząć cykl?

forma lato