SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olka zmienia siebie :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Chwilowe problemy z internetem uniemozliwiaja mi zamieszczanie postow na bierzaco. Trenuje, trzymam miske i niespie bez zmian. Staram sie miec bilans 2500 ale troche trudn ustalac wszystko bez dostpu do dziennika. Powli dodaje ciezar nantrrningach ale niezbyt wiem jakbto rozsadnie robic. Dodawac 0,5-1kg z treningu na trening i zmniejszac rownoczesnie ilosc powtorzen? Latwiej bedzie jak juz bede miala internet i dodam cala rozpiske treningowa.
Moje problemy ze snem sa chyba dosc powazne, nie wiem sama co sie stalo tak z dnia na dzien. Moze to przesilenie wiosenne ?? W sumie od dwoch tyg spalam po 3-4 godziny i budzilam sie w nocy z siilnym bolem glowy. Wczoraj wszystko sie skumulowalo i napadla mnie jakas ,,nerwowka" caly dzien chodzilam mega poirytowana i mialam dreszcze. Nie wytrzymalam juz bez snu i wzielam wczoraj pol tabletki Estazolamu. Fakt przespalam 9 godzin ale wiem ze byl to sen ,,oszukany". Moze macie jakies pomysly co powinnam zrobic? Wcinam wegle na kolacje, wietrze pokoj i nie korzystam z laptopa przed snem.

Mam jeszcze jedna sprawe. Za trzy tygodnie jade na 2 tygodniowe wakacje. Ciesze sie bardzo ale beda to dwa tyg bez silowni i bez czystej miski. Boje sie co czeka mnie po powrocie. Dieta zmieni sie o 180stopni i w wiekszosci beda to dla mnie nowe produkty. Bedzie problem z dostepem do dobrego miesa i warzyw a o jajkach to podobno moge zapomniec. Nie bede miala mozliwosci gotowania i bede skazana na jedzenie na miescie. Postaram sie wybierac najwartosciowsze jedzenie ale tez niechce sie zwariowac, w koncu to wakacje. Powinnam ograniczyc kalorie no nie? Ale chce was zapytac o treningi. Myslicie ze powinnam teraz podkrecic intensywnosc na te trzy tyg, zwiekszyc ciezar a potem zrobic ,,wakacyjne roztrenowanien" z cwiczeniami dywanowymi- tylko to bede mogla robic?

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
wiesz co, nie daj się zwariować na urlopie. jedziesz, żeby odpocząć, a nie spinać się z powodu makro czy treningu. po prostu nie objadaj się jak dzika świnia i będzie ok (btw, gdzie jedziesz?) nie ciśnij teraz na siłę, bo nie da się potrenować "na zaś". wakacje staraj się spędzać aktywnie, to powinno wystarczyć

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Postaram sie nie spinac ale wiem ze bedzie ciezko. Jade do brata do Chin (Guilin), ciezko mi sobie wyobrazic dwa tyg zycia studenckiego i to w Chinach na pewno bede jadla rozne dziwactwa i postaram sie podzielic z wami zdjeciami po powrocie.

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
PS. Ryz bede miala wiec nie bedzie zle

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
ło, to na pewno. generalnie jak urlop nie polega na lezeniu plackiem na plaży z koktajlem w łapce to możesz lekko wyluzowac xD

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Na ten sen spróbuj melatoniny. ZMA też nie będzie złym pomysłem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Melatoniny nie bralam wiec chyba czas i pora sprobowac

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Hej, troche cicho bylo ostatnio z mojej strony ale mam ograniczony dostep do internetu, od piatku znowu zaczne wrzucac miske i dorzuce rozpiske treningowa do oceny. Mam pytanie co myslicie o kawie bulletproof z odżywka bialkowa na sniadanie, w dnt? Dzisiaj sprobowalam tego pierwszy raz ale przed treningiem i przyznam ze glod mnie nie zlapal. Nie mialam dobrej jalosci masla wiec bylo to latte z mlekiem i olejem koko. Na prawde czuje sie dobrze jesli posilek 1 2 jest bialkowo tluszczowy ( najpierw bulletproof a potem jaja z warzywami)

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Wreszcie mam kontakt ze swiatem, czas i pora nadgonic zaleglosci. Opowiem troszke co sie dzialo przez ostatnie dwa tyg. Caly czas biore leki, a wizyte u lekarza mam za 3 tyg, wtedy tez zrobie pelna morfologie i hormony. Dwa tyg bylam na misce 2500 kcal, czulam sie bardzooo dobrze, nie zalalo mnie a wrecz przeciwnie obwody troszke zeszly. To byl eksperyment z takim makro, chcialam zobaczyc jak zareaguje organizm ale powiem szczerze ze to troszke za duzo jak dla mnie. Bede trzymala miske ok 2000 a w dni ktore pracuje do 2 nad ranem bedzie ok 2200 ( tj piatek i sobota)
Troszke dolozylam sobie ciezaru bo takie miziu miziu ze sztanga mnie nudzilo. Widze juz ladny progres i oby tak dalej. Ponizej wrzucam miske i rozpiske treningowa. Trenuje wciaz 4 razy na silowni i dolozylam sobie jeden dzien biegowy ok 5-7km a to z racji tego ze kocham biegac a szczegolnie wiosna, bardzo mnie to odpreza. Bigam raczej spokojnym tempem dla relaksu
Ze spaniem nadal mam problemy ale walcze z tym, wychodzi ze spie po 5-6 godzin ale nie jestem jakos bardzo przemeczona

Dzisiejszy trening bedzie nastepujacy

Front squat 2x8px 30kg + 2x6px35kg
Bulgarian squat 3x10px6kg - noga
Seated cable row 4x6px 25kg
pull over 3x8px 12kg
wyciskanie klatki na maszynie 4x6px 22,5kg
wyciskanie hantli siedzac 4x6p x 9kg - jedna hantla
uginanie ramion ze skretem 4x6p 8kg- jedna hantla

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Dorzucam jeszcze moje poswiateczne ciasto bananowo owsiane z limonkowym kremem z tofu. Wiem ze Ladies raczej unikaja soi ale ten krem tofu jest na prawde wysmienity

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chętne do badań

Następny temat

Do dziewczyn które powiększaly biust implantami kiedy mogę zacząć cykl?

WHEY premium