SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Creatine Mega Caps®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 236227

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16899
hmb 4 capsy dziennie. naczczo 1 caps hmb + 4 creatyny
przed treningiem 1 caps hmb
po treningu 1 hmb + 4 creatyny
przed snem 1 hmb
creatyne mozesz popijac dextrosa


pozdrawiam

always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28
ale slyszalem tez ze dobrze popijac sokiem winogronowym (glukoza)? ale zwykla woda gazowana(lub bez ) tez mozna?:] nie chce czasem cisnac co godzine do wc:D i ile mniej wiecej na dzien pic wody?:]

Wiesz co sie liczy? Szacunek ludzi ulicy!! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
mozna!!
koniec , to nei dzial od pytan

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 302 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7343
Zrobiłem pierwszy cykl niedawno na tej kreatynie, a dokładniej opakowanie 300 capsów:
DT: 4caps(tj.5g kreatyny) rano na czczo + 4caps po treningu z 40g dextro juice olimpa
DNT: 4caps rano na czczo
Oczywiście dieta i dobry trening. W pierwszych tygodniach, ciężko mi było mówić o jakiś odczuciach, ale w 5,6 i bezpośrednio po zakończeniu cyklu odczuwałem znaczny przyrost siły, energii, tzw. POWER
Jak narazie waga poszła (tak żeby nieskłamać) 2kg masy, czyli nie jest źle, wliczając to, że w pasie jakieś pół cm, ale w pozostałych obwodach naturalnie również. Mam nadzieje, że jeszcze będę czuł działanie kreatyny skumulowanej w mięśniach.
Oceniam ją bardzo dobrze, jak na taką cenę jest to naprawdę godny polecenia produkt. Z pewnością zrobię na niej jeszcze nie jeden cykl w tym roku.
Pozdr


Zmieniony przez - vandetta w dniu 2007-05-11 23:52:11

"Nie wystarczy mieć sprawny umysł, trzeba go jeszcze dobrze używać."
Kartezjusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
Nie jest zła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1598
Klata: +2cm
Ramię: +1cm
Przedramie: +1cm
Barki: +3cm
Brzuch: -1cm
Waga Cały czas identyczna co przed cyklem (80kg). Dawkowałem 5g rano i 5g po treningu. Siła też na plus (wycisk +8kg, martwy 15kg)

One shoot,one kill what's the deal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 843
Dopiero 4 dzień biorę: 2 przed i 2 po treningu... Muszę powiedzieć, że zauważyłem minimalne efekty :D Co do wielkości kapsułek to mi nie przeszkadzają. :P Nie raz przypadkowo cukierki się łykało ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 54 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 447
bralem to mono 4caps. po treningu + odzywka białkowa, efekty spoko.
POLECAM!!! warto bo jest tez tania

Trening czyni mistrza, więc trenuj!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1630
Witam. Zamierzam kupić tą Kreatyne, będzie to moja 1 odżywka jaką kupie :D Czy opłaca stosować do tego jakiś "transporter"? A jeśli opłaca się to jaki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14535
Mozesz dokupić tauryne.

Pozdrawiam MIC

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Creapure Pyruvate®

Następny temat

Olimp - Dextro Juice®

WHEY premium