SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Creatine Mega Caps®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 236219

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 562 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9109
Witam. Mam tą kreatynkę i to mój pierwszy cykl, w DT:4 rano i 2 po , w DN 4 w porze treningowej, czy lepiej narazie brać w DT 4 rano a po połowie cyklu dorzucić 2 po treningu?7-8 miechów staż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82916
Ile razy jedno pytanie? ja pier... Bierz DT: 4 rano i 4 po trenie. DNT: 4 rano . NAJLEPIEJ . pozdro.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 562 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9109
Nie chcę się kłócić ale czy mogę brać 2 rano i 4 po treningu lub odwrotnie bo jak na pierwszy cykl nie chcę tego tyle brać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3481
Bierz jak chcesz.

THC !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 165 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1544
Nie jeden już cykl zrobiłem w oparciu o olimpowe mono i stwierdzam, że jest jak najbardziej ok. W połączeniu z dobrym stackiem po 2 miesiącach waga na +, a z tym też i siła. No i nie rujnuje kieszeni

No pain - No Game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17
Stosuję OLIMP Creatine Monohydrate MC już trzeci tydzień. Efekty dobre, ale zdaję sobie sprawę z faktu, że mogą być lepsze. Moja dieta jest póki co na niskim poziomie przez co kreatyna za dużo mi nie pomaga. Planuję stosować ją jeszcze dwa, lub trzy tygodnie. Teraz skupię się na zwiększeniu ilości posiłków w ciągu dnia i ogólnym poprawieniu mojej diety.
Dodam jeszcze, że dodatkowo prowadzę suplementację OLIMP Taurine MC, o której także zamieszczę opinię - po zakończeniu cyklu.

Pozdrawiam - CYBORG

JESTEM ŻYWĄ MASZYNĄ - NIE TOLERUJĘ PRZEGRANYCH...
Kolekcjoner supli Olimpu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 165 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1544
Ps. tylko strasznie pierdogenny. Jak ktoś często chodzi na randki to lepiej postawić na TCM, hyhy

No pain - No Game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3481
Cyborg stosowanie tauryny jest zbędne.

THC !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82916
,,Nie chcę się kłócić ale czy mogę brać 2 rano i 4 po treningu lub odwrotnie bo jak na pierwszy cykl nie chcę tego tyle brać."
Yoro:nic Ci nie bedzie jak bedziesz szamal normalne dawki 4 rano i 4 po treningu. przeciez tak jest zalecane. A pozatym zrobisz jak uwazasz .
CYBORGCX0 : tak jak mowi 5Homie0 Tauryna jest zbedna. pozdro.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 385 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7524
łączę to mono z no-xplodem i dobrze się sprawuje .. w dni nietreningowe i treningowe łącznie po 10 na dzień czyli 5 z rana i 5 po treningu tak samo w nietreningowe 5 z rana 5 po poludniu

Go Hard Go Home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Creapure Pyruvate®

Następny temat

Olimp - Dextro Juice®

WHEY premium