SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Creatine Mega Caps®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 236805

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
5Homie0:


Czytaliscie w ogole temat, albo odpowiedzi wyzej? Bylo walkowane dziesiatki razy, wystarczy poczytac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1134
wszędzie pisze że dawki koło 8 kapsów na dzień. Planuję pierwszy cykl na kreatynie i wybrałem właśnie tą ale czy taka dawka nie jest na mnie za duża(mam dopiero 17 lat)?? czy prawidłowo będzie jak będę brał: DT 4 kapsy po treningu DNT 2 kapsy rano, 2 kapsy w porze treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3481
Oczywiście że za duża. Dawka 1 kapsułki jest dla Ciebie za duża. Joke. Jak masz tyle lat zajmij się siłownią i michą a potem pomyśl o kreatynie.

THC !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 671
Właśnie kończy mi się cykl i muszę powiedzieć że bardzo dobra kreatynka!! Na klatę ponad 10kg więcej! Duża pompa, mięśnie rosną w oczach :)

Ocena: 10!

Polecam Gorąco!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3467
Kupiłem tą kreatynkę i myślę jak najbardziej efektownie ją brać.
DNT : 4 capsy rano po przebudzeniu (5g)
DT : 2 capsy rano po przebudzeniu (2,5g) + 2 capsy przed treningniem (2,5g) + 4 capsy po treningu (5g)
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 412
na początek polecam... tylko nie radze ładować się bo to za dużo nie daje a efekt późniejszy jest słabszy niż bez ładowania... a poza tym najlepiej jak się daje spokojne zalecane dawki bo wtedy nie ma rewolucji w żołądku a nawet to bym polecił od zmniejszonych :)

007 James... James Bond

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 201
"Kupiłem tą kreatynkę i myślę jak najbardziej efektownie ją brać."

Efektowne branie rozumiesz przez stanie na rękach, kiedy brat rzuca tabletę z drugiej strony pokoju? Bo nie kumam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 103 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5665
Elo ziomy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3481
"Elo ziomy" to jest opinia pozytywna czy raczej nie?

THC !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 201
To jest opinia kogoś, kto nie ma ni więcej do powiedzenia -_-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Creapure Pyruvate®

Następny temat

Olimp - Dextro Juice®

forma lato