SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Creatine Mega Caps®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 236241

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1784 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5148
a ja juz jestem po cyklu i jestem zadowolony w miare z efektów wszystko na + klata sie rozrosła mięśnie skoczyły jestem zadowolony:)

"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 151
Dopiero zaczynam ją brać, zobaczymy co z tego będzie, jak skończę cykl to opiszę efekty..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1423
Dla mnie to taka ona srednia jest nic szczegolnego moze cos mi dala ale nie spelnila moich oczekiwan myslalem ze jak wezme ta kreatyne to mi sila pojdzie a tu nic wiecej raczej jest srednia ale coz trzeba sie zabrac za mocniejsze stacki xD

Siła i Moc ! xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1778
Spoko towar ale te kapsuły takie wieeelgachne ze przełknąć tego nie idzie dobrze : /
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2396
brałem ja kiedys ale niemaiałem o suplementacji zielonego pojecia bez diety dez dextrozy oczywiscie nic mi niedała ale mam zamiar wziasc ja jesczez raz za jakis miesiac juz z dieta i dextroza + jakis gainer napisze pozneij jak było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5095
No dextroza jest bardzo wazna i przez to napewno nie bylo efektow zadnych...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
no to teraz o suplementacji masz duzo wieksza wiedze
poczytaj troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 338 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4539
Jestem z efektow zadowolony siła poszła do gory i pare centymetrow tez wpadlo Polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 429 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4395
Polecam gorąco. Efekty są całkiem przyzwoite - z nóg nie zwalają, ale są i o to chodzi. A biorąc przy okazji pod uwagę cenę można określić tą kreatyne jako naprawdę bardzo dobrą. Zrobiłem jeden cykl na niej i jestem w trakcie drugiego.

<-No Pain No Gain->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3186
ja jestem w połowie cyklu i efekty na duży plus czuć przypływ sił wymiary tez sie poprawiły bic +1cm ciekawe co będzie po cyklu bardzo polecam ten produkt ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Creapure Pyruvate®

Następny temat

Olimp - Dextro Juice®

WHEY premium