SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Creatine Mega Caps®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 236204

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1220
a co lepsze staki czy mono a jak już to co ze staków polecasz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
MOno to kreatyna a stacki to mix roznych kreatym plus dodatki np pompujace czy pobudzajace, pobudzajace to boostery bardziej... czyli jak wiadomo inny konfort pracy jest... lepsza pompa, skupienie, ze stackow na poczatek to Xpand,cellpump,Storm,horse power jest troche mocniejszy... chce wrocic do mono i sprawdzic jak to bedzie... jezeli ok o juz nie inwestuje w stacki... bo duzo mnie koszowaly....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1220
no tak każdy chce tanio i dobrze ale chyba skusze się na jakiś stak może nitro albo nitrobolon2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 300 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2861
wiecie co tyle tych środków jest że normalnie nie wiadomo co kupić żeby mieć dobry efekt ;/ ja tam kupuje z allegro krete z Olimpu tam dają 3 w cenie 2 :)

Pozdro

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2828
Jakie polecacie dawkowanie, czy te 4 kapsy dziennie daja rade?

Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 300 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2861
ja już pisałem

Dni Treningowe

4 (30 minut przed śniadaniem )
i 4 po treningu

a w dni nietreningowe

4 przed śniadaniem
i 4 w porze treningu :)

i Git

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1220
nie wiem ale jak tak robiłem 5 dziennie 2 rano na pusty żołąek i 3 zaraz po treningu i ekonomicznie wychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
4 po treningu i tyle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 415
Czy do tej kreatyny potrzebny jest jakis transporter?CZy dawkowanie jej z tauryną daje dużo lepsze efekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 300 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2861
tauryna tak , ale możesz używać np. glukozy spożywczej :)

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Creapure Pyruvate®

Następny temat

Olimp - Dextro Juice®

WHEY premium