SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Creatine Mega Caps®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 236199

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1156
Ja biore tak jak znalazłem gdzies w jednym temacie na tym forum od doświadczonej osoby i biore 3 naczczo, 3 przed treningiem, 3 po a w dni nie treningowe 4 tabsy w porze treningowej. Waże 94 kg i 188 cm wzrostu. Jest niby taka reguła 1g kreatyny 10 kg masy ale nie zaszkodzi jak sie wiecej troche bierze. Nie jestem specjalistą od tego wiec zaczekaj na wypowiedzi innych ale ja zalecałbym 6 tabsów dziennie a w dni nie treningowe 4(w odniesieniu do Twojej wagi).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szamam tą krete razem z dextro juice i powiem że jak narazie to na treningu jest troche łatwiej a o przyrostach nie powiem bo nawet 1 tydzień nie przeszedł a będze 4 tygodniowy cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
no produkt dobry i skuteczny :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 205
ja to już 3 cykl na tym lecę podrząd i nie mam żadnych zastrzeżeń po za jednym ale to jak z każdym mono zwłaszcza jak się nie pije dextrozy, dużo wody w ciele zatrzymuje, po ostrej kontuzji która to mnie na 2 miechy uziemiła okazało się że prawie 6 kilo mi spadła waga, a raczej nie schudłem tyle zwłaszcza że mam tendencje raczej do nabierania tłuszczyku. Ogólnie polecam wszystkim serdecznie, efekty napawają optymizmem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3215
ja w DT 4caps. rano,4 po treningu. W nie treningowe 4 rano.efekty: masa plus 7 kg,oczywiscie była dieta,łapa plus 2 cm.,a siła to raczej srednio.polecam na pierwszy raz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4012
Witam czy brał ktos z was tą kreatyne nieposiadając diety były jakieś przyrosty w sile i czy poszła coś masa??Ile kupić capsów na pierwszy cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1156
Ja dzisiaj skończyłem 5 tygodniowy cykl, wpisze wyniki ostateczne po regeneracji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
ja brałem kreatyne niemając diety :P Miałem problem bo katowałem się solidnie a łapa nie chciała ruszyć z miejsca 45 :/ po kreatynie strzelilo w góre o 1 cm na 46 ale od kilku mięsiecy trzyma sie do dzis wiec jest dobrze :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 427
jest bardzo dobra. po miesiącu brania 2cm w łapce doszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4012
Radek a ile miałeś przed wzięciem a ile po?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Creapure Pyruvate®

Następny temat

Olimp - Dextro Juice®

WHEY premium