SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Creatine Mega Caps®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 236213

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3481
Chwilka odpoczynku od treningów, po czym trenować ale z ciut mniejszymi obciążeniami. Do czasu kiedy uznasz, dołożysz więcej.

THC !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1402
dzieki,chodzilo mi bardziej o jakis supel

Zmieniony przez - sunnboy w dniu 2010-01-22 08:01:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26
Witam mam zamiar brać Kreatyne Olimpu MC + HMB. Będzie to mój pierwszy cykl.Ćwiczę ponad 3 miesiące(brałem HMB)(ćwiczyłem FBW i HIIT + pływanie) i mam teraz kilka pytań co do kreatyny.
1)Jaką ilość brać dziennie w DT i w DNT ?
2)Czy kreatyna powoduja zachamowanie wzrostu?
3)Czy są jakieś przeciwskazania/Czegos nie można w czasie cyklu jeść/pić ?
4)Czy po kreatynie oprócz przyrostu masy i siły spala się też tkankę tłuszczową ?
5)Czy kreatyna Olimpu MC (1250) to dobry wybór jak na początek ?

Proszę o odp. na pytania (nigdy nie brałem kreatyny więc stąd moje pytania)
Najlepszą odp nagrodzę sogiem ;)
Pzdr Piotrek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28
Mam takie pytanko ;> , mam 175cm wzrostu. waze 80 kg i jestem troche przygruby , cwicze na siłowni od roku ale z przerwami tzn. cwiczyłem ciągiem max po 2 miesiace. i teraz przyżekłem sobie że zrobie to summienie.Ćwicze 3 tygodnie i chciałbym kupic tą kreatyne + hmb tez olimpa i czy dobrze by mi to pomoglo w celu abym nabrał mieśni i siły i żebym schudł zarazem ? bede mniej jadł ,diete taką zrobie ale czy wtedy nie bedą mniejsze efekty w sile ? prosze o podpowiedz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Co do tej kreatyny to moje zdanie jest takie, że to słaby produkt. Wszyscy zachwalają ją tylko z jednego powodu... po prostu jest tania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26
a co Twoim zdaniem jest lepsze od kreatyny i w podobnej cenie ? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2726
Jedyna rzecz poza Thermo Speed Extreme z Olimpu którą jestem w stanie brać. Właśnie będę ją stosować w połączeniu z Super Chargem Labrady.

Pomogłem Ci ? Kliknij ----------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 208
Bardzo dobra kreatyna!! Ja biorę kreatyna + Białkowo-węglowodany z firmy Fit best line Iron mass! Bardzo dobra w czasie trening miałem duze energia!! POlecam i jest tania!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5065
To najlepsza kreatyna jaką kiedy kol wiek miałem przyjemność kilko krotnie stosować i teraz również rozpoczynam nowy cykl będzie wspomagać xp

Ta kreatyna działała na mnie wyśmienicie nawet jak z perspektywy czasu oceniam swoją "dietę" mizerną to efekty były wyśmienite
kilku kolegów i brat też ją stosowali każdemu dała przede wszystkim bardzo dużo siły !

i teksty typu "dało mi 20kg siły" są b. realne sam miałem przyrosty 15-20kg ( jeśli chodzi o klatkę )
co prawda masa była skromna np. 3kg ale to wina słabej diety

TCM olimpu też spoko b. dobre efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 97
Też jestem zadowolony z tej krety. Brałem ją tylko 2 tyg po czym odrzuciłem, ze względu na uprawiany sport nie mogłem sobie pozwolić na takie przyrosty (+2kg i +2cm w bicepsie). Także polecam !!!

Brałem 4 kaps rano i 4 po treningu.

Zmieniony przez - shift90 w dniu 2010-02-09 14:27:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Creapure Pyruvate®

Następny temat

Olimp - Dextro Juice®

WHEY premium