SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Creatine Mega Caps®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 236221

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3552
w miecha narazie zrobilem na wadze 4 kg a w sile sam nie wiem bo przed braniem nie sprawdzailem ile biore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardzo polecam ten produkt biore teraz ja 4 kaps dziennie po treningu i 4 w nietreningowy od poczatku cyklu czyli od 15.12.06 przybylo mi 15 kg w wyciskaniu heh dobra kretka naprawde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 433
Polecam tą kretke, efekty dobre ( siła, masa ), tableki tylko kiepsko wchodzą za 1 razem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
super kretka, zjadlem juz chyba 600 kapsów i sa super efekty!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7570
Ja teraz jade stalym cyklem, po 2 capsy dziennie, razem z HMB na stalym i calkiem ladnie idzie :)

"Cale zycie z d****ami lub gaskami..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 369
A ja biore rano 5g Creatine normal plus z Treca, 2kaps mega caps przed treningiem i 2 po treningu... Normal plus biore tylko zeby skończyc a Olimpa mam 300 kaps i będe na nim jechał... Co o tym myślicie?

Dziś jestem mały, jutro będe duży!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 167 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4831
No może być tylko zabardzo niezwlekaj zaczęcia cyklu na olimpie żeby ci sie ten cykl zabardzo nieprzedłuzył a olimpa tak przyajmniej 6-8 kaps w DT a w NT
starczy 4 i bedzie git.

Big Arms

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 216
siema mam pytanie mam 16 lat i zacząłem dopiero trenowac na siłce jakis 1tydzien. Chce sie zkusic na tą kreatyne, ale nie wiem czy bedzie dobra na pierwszy raz..?? a po za tym to trenuje piłke nożną czy to cos w tym przeszkodzi.. efekty bedą mniejsze..?? prosze o odp..
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
brałem w parze z tauryną olimpu, + ok 10 kg w wyciskaniu na klate.
polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7570
Pawelbarca proponuje jakigos gainerka jezeli jestes chudy, albo czyste bialeczko jezeli jestes przy kosci, co raczje przy trenowaniu pilki rzadko sie zdarza, poczekaj z kreta chociaz pare miesiecy, zebys sie w ogole obeznal z ciezarami i roztrenowal, poznal technike itd. bo pozniej zacznie Ci rosnac sila, bedziesz sie chwytal wiekszych ciezarow a techniki bra i kontuzja gotowa :) Koniec o tmy bo to nie dzial do tego typu rozmow ;)

Pozdro

"Cale zycie z d****ami lub gaskami..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Creapure Pyruvate®

Następny temat

Olimp - Dextro Juice®

WHEY premium