SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Creatine Mega Caps®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 236215

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
nie trzeba robic zadnego okresu ladowania

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2224
Dla mnie jak najbardziej godny polecenia produkt. Narazie 2 tygodnie przyjmuje i 5 kg do przodu jesli chodzi o wyciskania i ogolnie w seriach zwiekszone klamoty;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1303
Witam:)
Miałem na tej kretce 6 cykli i gorąco polecam szczególnie dla początkujący;] pierwsze 2 cykle to mnie odżuciły w kosmos z siłą i masą....wiadomo dalsze cykle coraz mniej:) aż wkońcu nawet mną nie drgneło tj. ostatni cykl:) dlatego teraz chwytam się CP. Pozdro for all:p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26584
dobra kretka chyba jak wszystkie inne z olimpu ale momentami jak bylem chory to te kapsy takie wielkie byly ze ho hooo

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1598
Do tych wszytkich co tak chwalą ten produkt prosze napiście jak dawkujecie

One shoot,one kill what's the deal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1303
Ja polecam ze względu na oszczędność i moja mase tj. 73kg na dawkowanie 3 kaps. 30minut przed treningiem i 4 kapsy zaraz po. W dni nie treningowe 5 kaps. 30 minut przed obiadem....znajdziesz dużo tych sposobów dawkowania, ja ci polecam która ja stosował i dobrze na nim wyszedłęm:)

Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 369
Przy twojej masie może być tak jak kolega wyżej pisał, albo bierz 2 przed śniadaniem, 2 przed treningiem i 4 po...

Dziś jestem mały, jutro będe duży!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak najlepiej ją dawkowac przy masie 80 kg i wzroście 175 cm? Zalecana dzienna porcja tj. 4 kapsułki to nie za mało? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1303
Producent zaleca 4 kaspy bez względu na mase....ale moim skromnym zdaniem zwiększyłbym dawki do 8 kapsów żeby osiągnąć dobre efekty, jeśli to będzie za dużo dla twojego organizmu to wydali z moczem, ale będziesz mieć pewnośc że jest maxymalna dawka wchłaniana:) Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 369
Ja ważę 84 przy wzroście 175 i brałem 8, ale to zależy też od stażu. Jeli jesteś początkujący,(uzupełnij profil) to bierz narazie 4.

Dziś jestem mały, jutro będe duży!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Creapure Pyruvate®

Następny temat

Olimp - Dextro Juice®

WHEY premium