SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Creatine Mega Caps®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 236240

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 728
jakie wypowiedzi cie śmieszą??? to podziel się swoją wiedzą jak taki jesteś znawca wielki, jak byś miał troche głowy to byś od razu przy krytyce napisał jakie błędy widzisz. Bo nie wiem z czego masz się śmiać czy płakać, dziwny masz problem, śmiać się czy płakać...


Zmieniony przez - lordyabol1 w dniu 2009-07-02 20:59:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1074
nie jestem wielkim znawca i za takiego sie nie uwazam ale skoro piszesz ze kretka z gainerem moze kopnac dosyc to widac ze nie wiesz czym jest gainer. albo ze polaczenie 2 form kreatyn jest bez sensu a za to polecasz jakies z dupy wziete nie dzialajace hmb to sie czlowieku troche doedukuj a potem wypowiadaj. nie zbyt dlugo cwicze na silce i nei jest to dla mnie najwazniejsze ale troche artykulow przeczytalem i jakakolwiek wiedze o tym mam.a tak poza tym niech nie interesuja cie moje problemy bo nie jestesmy kolegami.

jest rozstęp jest postęp!:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 728
Z takimi jak ty sie nie dyskutuje, widze że dużo wiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1074
z takimi jak ty nie ma o czym dyskutowac, widze ze nic nie wiesz. koniec tego romansu bo to nie jest temat na takie glupoty.

jest rozstęp jest postęp!:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 728
hmb działa ale jak bardzo długo bierzesz, ale są ludzie którzy chcą efektów po tygodniu, po drugie na jednego lepiej działa to na innego to, a próbowałeś połączenia z kreatyną?? albo znasz kogoś kto próbował?? bo ja znam i wiem że dość kopie (wiadomo że nie da ci 10 kg w tydzień), ale w jednym przyznam ci racje, koniec bo to nie jest na to temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4004
kopie a co to ****a prad

TARCZYK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 127
ja brałem 4 kapsułki rano przed posiłkiem i 4 bezpośrednio po trenigu.
Gain Bolic 6000 to gainer więc nie spodziewaj się kosmicznych efektów. Trzymaj się diety...

::Cholera, przecież jesteś ponad to! Wytrzymasz to? Uwierz! Wytrzymasz...::

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 127
hmb zamień na kreatynke Universala STORM i do tego Weidera bądź Mutanta

::Cholera, przecież jesteś ponad to! Wytrzymasz to? Uwierz! Wytrzymasz...::

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 728
tarcza a jak cie ktoś kopie w dupe to prad?? jedno słowo może mnieć kilka znaczeń, a na prąd moge ci powiedzieć że nie kopie tylko razi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4004
dobra zyj w swoim swiecie kreatyna jest najmocniejasza

TARCZYK

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Creapure Pyruvate®

Następny temat

Olimp - Dextro Juice®

WHEY premium