SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Creatine Mega Caps®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 236201

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 598 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6759
Polecam, przy wadze 67kg z polrocznym stazem wynik na klate po miesiacu z 72,5 na 80kg, dawkujac 4 kapsulki (5g) dziennnie.
Cena tez ok wiec chyba niezla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1022
Organizm codziennie moze przyswoic 10gram kreatyny. Teraz sobie oblicz, w 4 kapsach masz 5g, a w 8- 10gram. Wiekszosc bierze maxymalna dawke, zeby miec maxymalne efekty.

Oczywiscie jest to bezpieczne. Tylko pamietajcie, zeby pic duzo wody (4litry) dziennie, to bardzo wazne, przy suplementacji monohydratu.

A brać mozecie tak:

Dni Nietreningowe: rano 4 kapsy
Dni treningowe:
1) Rano 4 kapsy, i po treningu 4 kapsy
2) 30 minut przed treningiem 4 kapsy, i odrazu po treningu 4 kapsy.

Chyba rozjasnilem wszelkie watpliwosci :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1022
Edek85:

Mozliwe, ze twoja dieta jest do bani, napisz ile i w jakich posilkach spozywasz bialka wegli tluszczy, ogolnie twoja diete.

Moze twoj trening jest sredni, nie wiem a moze po treningu chodzisz biegac co w rezultacie przy robieniu masy daje znikome efekty. Duzo jest czynnikow ktore moga za to odpowiadac. Opisz dokladnie wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49
JohnGlock:
Dieta opiera sie na codziennym 2g bialka i 5g wegli na 1 kg masy ciala, tluszcze minimalizuje z jedzenia ale lykam omege-3 i oliwke z oliwek. Wazylem 90kg przy wzroscie 194cm i wlasnie zakonczylem cykl z ta kreta. Waga bez zmian.Sila moze troszke podskoczyla ale mysle ze tyle tez bez kreatyny tez zrobilbym, zadnego zalania woda nie zauwazylem choc pilem sporo mineralnej przy tym. Witaminy i mineraly uzupelniane byly. Nie biegalem w czasie przyjmowania tego mono.Zaznaczam ze to byl 1 cykl.Trening ulozony z pomoca czlowieka z 15letnim stazem. Moze ten specyfik na mnie po prostu nie dziala;) Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 340
dobra kreatynapamietam jak na niej zrobiłem 1 cykl, 3 tab dziennieefekt był dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 95
dlaczego nikt nie pisze ile w łapie mu urosło ?? przeciez to najwaznejsze;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 147
"Wojtecek" - Widzę że również znasz sie na żartach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 92
"Wojtecek"- Najwaznieszy to jest dobry trening oraz dieta! bez dobre j ditety i treningu nie ma efektow a sam suplement to tylko dodatek. Co to za roznica ile masz w bicepsie czy 26cm czy 40.. chyba ze ty sie chwalisz kolega:) ale zeby nie rozmywac tematu to kreatyna bardzo dobra, na cyklu 6 tyg dosyc dobrze odczuwalem przyrost sily na seriach pompa nie rewelacyjna ale za taka cene czego chciec wiedziec GORACO POLECAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6760
świetna sprawa, brałem z dekstrozą z olimpu, glutaminą t-6 i dibencozide z treca. dieta niezbyt ułożona, starałem się oscylować w okolicach 180g białka i 320g węgli dziennie. 2 kapsułki przed śniadaniem, 4 po treningu (+ 40g dekstrozy i 10 kaps glutaminy), 2 wieczorem, po śniadaniu i obiedzie dibencozide. masa może zbytnio nie poszła, bo ze 3 kg, ale siła owszem - na klatkę weszło o 20 kg więcej poza tym w łapce i klacie byłem sporo szerszy, ale nie mierzyłem. godna polecenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1220
mam pytanko szmam tę kreatyne 2 dzień ale stosuje 4 kapsułki dziennie nie zamało planuje cykl 6 tygodni czy podnieś dawke na 8 dziennie czy 4 wystarczą ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Creapure Pyruvate®

Następny temat

Olimp - Dextro Juice®

WHEY premium