SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Creatine Mega Caps®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 236198

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 241
Witam
Mam zamiar zakupic ta kreatyne, po przeczytaniu tylu pozytywnych wypowiedzi nie mam do niej watpliwosci. Mam jednak pytanie, poniewaz bedzie to moja pierwsza kreatyna chcialbym wiedziec jak dawkowac? Czy tak jak poleca producent? Czy moze inaczej np. Faza nasycenia itd.? Z gory dzieki za odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3186
cześć ja biorę 4 rano na pusty żołądek i cztery po trennigu i ogólnie jestem zadowolony nie ma co kobinować pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 151
Po 3 tygodniach cyklu bic + 1,5 cm, więc jest nieźle, a do końca cyklu zostały jeszcze 3 tygodnie..., na razie jestem zadowolony, polecam każdemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1623
Na mnie niestety nie poziałała ta kreatynka javascript: test('');
undefined
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1156
"No dextroza jest bardzo wazna i przez to napewno nie bylo efektow zadnych..." Ja brałem bez dex a koledzy z siłki z dex i efekty mieliśmy te same. Po odłożeniu kreatyny 1/3 zrobionej masy spadła ale i tak za***isty produkt zrobiłem 4 kg na pierwszym cyklu a teraz jade drugi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 893
Własnie skonczylem cykl,przyszlo pare kilo stosunek ceny do jakosci bardzo dobry POLECAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24
Witam. Mam pytanie...Zamierzam zakupic ta kreatyne i czy 4 tabletki przed i 4 po treningu beda odpowiednia dawka? Aha i zamierzam to popijac Dextro Juice...
Z treningami raczej nie ma problemu bo plywam i ogolnie cwicze 2 razy po 2 godziny od poniedzialku do soboty ( w sobote mam 1 trening)
Aa i jeszcze jedno ile powinien trwac ten caly cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3186
witam ja jem 4 rano i 4 wieczorem i mój cykl trwał ok 35dni i jestem zadowolony z efektów dzisiaj podniosłem 2x108kg(rekord) przed cyklem 1x102 bardzo polecam ten produkt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2396
cykl ma trwac 4-6 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 361 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3511
35 dni to 5 tygodni kolego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Creapure Pyruvate®

Następny temat

Olimp - Dextro Juice®

WHEY premium