SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Creatine Mega Caps®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 236242

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3894
pewnie kolega wałka dostał :D:D i w kapsułkach był cukier puder:D:D

hihi a tak nawiasem mowiac mam zamiar kupic ta krete. DO WPC Ostrowi bedzie git? Pozdrawiam!

gg: 43028048

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 165 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1544
Nie słyszałem jeszcze, żeby ktoś dawał proszek do pieczenia jako kreatynę... Za tanie, żeby wałkować
Pewnie zabrakło diety, zły plan, etc. Kreatyna to nie saa, że po 2óch miesiąch będziemy wyciskali 40kg więcej na klatę.

No pain - No Game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3481
Kolego co twierdzi ze kreta to syf... nie można mówić tak że jak na ciebie akurat nie działa kreta to jest ona wielkim syfem. To nie kreta jest syfem tylko twój organizm inaczej na nią reaguje niż większości z nas, akurat praktycznie w twoim przypadku wcale na nią nie reaguje. Ogólnie mega caps Olimpa cieszy się dobrą renomą od długich lat..

THC !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 456
Powiem tak kreatynka bdb, miałem okazję już ja stosować kilka razy
efekty jak to przy kreatynie, jak nie stosujesz diety to dupa

ćwicz dalej, nie poddawaj się.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3894
co Ty gadasz ze sie nie oplaca... Jak sie to robi na wieksza skale? znam typa co tak robil...;/

gg: 43028048

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 165 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1544
To kupujcie ze sprawdzonych źródeł. Ja zawsze kupuję bezpośrednio od przedstawiciela Olimpu i mam 100% pewność, że nie dostaję w capsach cukru waniliowego.

No pain - No Game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 508
Powiem wam tak.
Był to mój pierwszy cykl na tej krecie i jestem bardzo zadowolony. poszło mi 4kg wagi i siła również wyskoczyła, zwłaszcza w 3tyg brania :) A na dodatek jakiejś specjalnej diety nie mam, po prostu jem wszystko na co mam ochotę czyli dania bez jakiejś chemii :)
POLECAM bo stosunek cena/jakość bardzo dobra :)

" Jeśli mam być czegoś pewny to jestem pewny siebie "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 153
Zastanawiam się nad wyborem tej kreatyny. Bogate oferty na rynku, na prawdę jest w czym wybierać... Prawdopodobnie wybiorę właśnie tę z firmy Olimp. Naczytałem się na forum opinii o niej i myślę, że zdania nie zmienię. Chociaż jeszcze zastanawiam się nad kreatyną Trec (micronized 200 mesh). Po cyklu opisze wszystko, jak na mnie działa i czy się sprawdziła. O ile oczywiście zdecyduje się na nią. Myślę, że tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3481
Bierz Olimpa

THC !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 526 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6494
radze tym na ktorych nie dziala kreta uzupelniac magnez ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Creapure Pyruvate®

Następny temat

Olimp - Dextro Juice®

WHEY premium