SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Creatine Mega Caps®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 236217

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3481
tej kolego wyżej twoje pytanie brzmiało tak.. "czy do kreatyny moge zjeść na obiad pierś kurczaka bez skórki w ryżem w sosie słodko kwaśnym" człowieku kreatyna to kreatyna a gainer to gainer..

THC !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 146
bedzie dobrze ale w DNT tesh bierz 8 tablet

Zakaz Jedzenia Koksow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1220
pewnie tylko porządnie ćwicz a siła pójdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3481
zależy czy ma trening na siłę czy na masę..

THC !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 140
na siłe ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 140
Interesuje mnie czy po treningu jak wezmę tabletki białko mogę wypić odrazu czy odczekać??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 146
nie jestem pewny ale ja bym odczekal z 20 min zanim bym wzial bialko. lecz powtarzam ze nie jestem pewny

Zakaz Jedzenia Koksow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3481
w pewnym sensie zależy z czym pijesz to białko z wodą czy z mlekiem.. bo NIBY mleko nie idzie w parze z kreatyną ale jeśli bierzesz krete po treningu a białko pijesz z mlekiem to poczekaj te pare minut..nic ci nie zaszkodzi

THC !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 146
no i zagadka rozwiazana

Zakaz Jedzenia Koksow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 282 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9878
brałem kreatynke ale nie skonczylem na niej cylku. po braniu dzien w dzien po 10g efekty byly juz bardzo dobrze widoczne po 2tyg. nie zmniejsza lecz eliminuje łaknienie, do tego dobry antykatabolik. sily przybylo 10kg na WL:)
produkt bardzo dobry polecam

Nil mortalibus ardui est

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Creapure Pyruvate®

Następny temat

Olimp - Dextro Juice®

WHEY premium