SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Creatine Mega Caps®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 236208

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lesiu100


haha wez


normalnie mono 5g rano i po tr w dnt 5g mono gainer wg brakow w diecie i po treningu jak ktos lubi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 225
Czesc.
Mam pytanie: pierwszy raz zazywam w/w kreatyne (stosuje ja dopiero 6 dni)i prosze napiszcie jak dlugo mam ja stosowac oraz czy mam rowniez jesc jajka (w celu dostarczenia bialka) czy wogole nie jesc dodatkowej porcji bialka.
Moze to pytania banalne ale nie znam sie. Prosze o odpowiedz.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3481
A co ma jajko do kreatyny? Widzę że masz zerową wiedzę na temat odżywek i w ogóle treningu. Radziłbym zostawić ci kreatynę i trenować na sucho. A jeżeli jesteś uparty, to tak.. dodatkowa porcja białka cię nie zabije.. I mam nadzieje że jajko nie jest twoim jedynym daniem co zawiera białko.. ehh...

THC !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 225
Dzięki za odpowiedz. Co do odżywiania to fakt jestem laikiem a co do treningów mam nie małą wiedzę. Trenuję już od kilkunastu lat z pewnymi przerwami w tym 6 lat sztukę walki i obecnie ogólne ćwiczenia w domu i bieganie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 675 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18108
Miałem na niej pierwszy cykl . Powiem tak wody u mnie dużo nie zassała , bardzo duży wzrost siły , wymiary + , masa na + . A więc jak wszystko na plus to nie pozostaje mi nic innego jak wydać recenzje na + .
Polecam na pierwszy cykl.

The Sky Is The Limit!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2447
Witam

czy można brać tą kreatyne w dni treningowe 4 kapsułki tylko po treningu ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 976 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12630
tak, ale ja jescze 4 bym dal rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9590
jestem po 2 tyg brania tej kreatyny. dawkowanie- 4 rano w dni nietreningowe i 8 w treningowe( rano i po treningu). po 2 tygodniach nie ma zbytniej roznicy w masie. dodam tez ze dieta jest i to dosc rygorystyczna , takze ta kreatyna widocznie na mnie zbytnio nie dziala. jedyna zmiane jaka zauwazylem to przyrost sily i wytrzymalosci. dodam ze to moj 1-szy cykl na kreatynie. Co byscie polecili na 2gi?;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
korfa jakie efekty mozesz miec po 2 tyg brania mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3481
Mono to nie meta.. a 2 tygodnie to nawet nie połowa cyklu.

THC !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Creapure Pyruvate®

Następny temat

Olimp - Dextro Juice®

WHEY premium