SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Creatine Mega Caps®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 236837

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 88
sorki za spam zapomniałem dodać ze kumpel dostał drgawek i miał migotanie serca cały sie trząsł , kiepsko :/ ale przynajmniej juz wiemy ze brac jak juz to maximum dawki a nie przekraczać :/ , poradźcie jak brac CREATINE MONOHYDRATE 1000 i sie odwdzięcze ;) dzieki za pomoc ! sorki za spam ale nie ma opcji edytuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 94 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3786
Bralem polecam.Bralem 5 kapsulek dziennie potem zwiekszylem do 6 na poczatku taki bol czulem kolo klatki piersiowej ale potem przeszlo.Efekt +10kg wycisk na plaskiej i ogolnie wieksza sila na innych tez + masa 3kg do przodu + efekt wizualny:D

Cel 150kg na klate:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2212
Panowie zamierzam zakupić ale już nie wiem ile mam zakupić na okres 30dni/35 ponieważ wszędzie w sklepach opisywane jest to że 2caps to 1 porcja a dzienna to 4 caps a widze tu ze ładujecie dzienna po 8 czyli rano4 i po treningu 4 jak to sie ma w realu jest tu jakaś faza ładowania itp. zielony jestem trochę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
jesli chodzi o suplementacje monohydratem, to polecam przeczytac ten artykul - https://www.sfd.pl/Suplementacja_monohydratem_kreatyny_-_kilka_faktów_o_których_nie_wszyscy_wiedzą-t296422.html 

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51
a jak bym bral tylko 4 kaps dzienie prze dtreningiem to byly by efekty na opakowaniu pisze zby trak stosowav
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 188
Siema. Brałem Krete i powiem że całkiem dobrze wypadło. Poczułem wzrost siły i troche masy, jednak najwięcej przybyło siły. Tak więc nie zawidołem się i polecam każdemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3776
Od poniedziałku będe brał tą kreatynę.Opłaca się do tego kupywać taurynę z olimpu?Jest to mój pierwszy cykl.I jeszcze jedno pytanie-brał ktoś tą kreatynę i ćwiczył treningiem HST?Chodzi mi o efekty(wiem że od wielu rzeczy zależą ale jestem ciekawy jak wypadła przy tym treningu)

"Na pohybel wszystkim! To jest ładny toast”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 195
kupiłem tą kreatynę i mam pytanie czy można ją połaczyć z mutant massem i białkiem matrix?

Evan Centopani - perfekcja w każdym calu. The Best!

Ciągły trening w drodze do chwały, bo świat jest zbyd duży, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
xxChołekxx jasne ze mozna.

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 195
dzieki, no to dobrze bo planuje sobie to połączyć i mam nadzieje, że coś mnie ruszy :)

Evan Centopani - perfekcja w każdym calu. The Best!

Ciągły trening w drodze do chwały, bo świat jest zbyd duży, żeby być małym!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Creapure Pyruvate®

Następny temat

Olimp - Dextro Juice®

forma lato