SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Creatine Mega Caps®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 236195

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3481
no to racja że reaguje inaczej...ale chodziło mi najprawdopodobniej o to że niektórym kreatyna nie daje żadnych postępów..bo każdy organizm jest inny..a co do mnie to tez cały czas i to spory ćwiczyłem na sucho jakoś od kwietnia-maja jade na krecie..jechałem na mono ale nie byłem zbytnio zadowolony z tych 2,5..dlatego przenieosłem sie na jabłczan..mnie poprostu zaskoczył twój wynik bo jeszcze sie z takim nie spotkałem..a troche już poczytałem na różnych postach..a po 2 to ty sie jeszcze pytałem ok 11 lipca i to chyba mnie co do tego mono..teraz pisałeś 28 że jesteś po ponad miechu ćwiczeń na tym mono..no jakoś 11 do 28 to niezbyt miech..ale okey masz takie postępy to sie ciesze masuj dalej

THC !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.Już prawie skończyłem puchę tej kreatyny.Jestem bardzo zadowolony siła i masa bardzo na +
...
Napisał(a)
Usunięty przez rion10 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52

AG bp ARKA GDYNIA BOZEPOLE Arka gdynia nigdy nie zostaniesz sam

...
Napisał(a)
Usunięty przez rion10 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3481

THC !

...
Napisał(a)
Usunięty przez rion10 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52

AG bp ARKA GDYNIA BOZEPOLE Arka gdynia nigdy nie zostaniesz sam

...
Napisał(a)
Usunięty przez rion10 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3481

THC !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6512 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
to nie jest temat do dyskusji tylko do wypowiadania się o produkcie

Proszę się do tego ograniczyć

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Najlepsze mono jakie mialem okazje do tej pory szamac. Polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2003
po ilu tyg ona działa bo zaczynam 3 tydz jak na razie nic biore tak jak każdy dt 8 dnt 6.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 982
elo, zamierzam to brac za jakies 4 miesiace a ja lubie miec wszystko wczesniej zaplanowane :D co najlepiej do tego (177 cm, 76 kg)? dekstroza, czy moze jakies bialko? (przy kosci jestem:P)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Creapure Pyruvate®

Następny temat

Olimp - Dextro Juice®

WHEY premium