SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kettlebells & Crossfit by novyneo

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiaj trochę inaczej będzie. Poranek co prawda standardowy, z ketlem (10 Swing i 10 skłonów z bokiem stojąc z ketlem w dłoni) oraz rozciąganie, ale trening właściwy dopiero po południu. Trochę spraw jest do załatwienia, więc musiałem go przełożyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 7987 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 99207
Zmierzylem sie z tym Twoim wynalazkiem, bo nie rzuca sie slow na wiatr. Ile razy Cie za to klalem dzis w myslach, nie powiem ;) Relacja w moim dzienniku, film z pietnastek zakonczony specjalna dedykacja ;)

Pozdrawiam ;>

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/_DT_Xzaar._Triathlon,_cel_Double_IronMan_2017_-t1018057-s340.html

Cele 2016:

1. Sieraków Triathlon dystans 1/4 IM - http://triathlonsierakow.pl - 28.05.2016 - 02:34:12
2. Challenge Venice dystans IM - http://www.challenge-family.com/challenge-venice/ - 05.06.2016 11:47:48
3. Challenge Poznań ME dystans IM - http://challenge-poznan.pl - 24.07.2016 11:35:22
4. Ironman 70.3 Gdynia - http://ironmangdynia.pl/pl/ - 07.08.2016

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Xzaar: dzięki za dedykację Będę się starał uniknąć stryczka

Wczorajsze popołudnie pod znakiem przygotowania do dzisiejszych zajęć w szkole. Niestety jak się człowiek nie uczył za młodu to teraz nadrabiać musi. Żeby było śmieszniej to makroekonomia w planie W życiu nie widziałem czegoś bardziej porąbanego niż ten przedmiot.
Wczoraj też zainstalowałem sobie drążek w futrynie i podciągam się na nim po kilka razy w ciągu dnia. Generalnie to na takiej zasadzie, że za każdym razem jak wejdę do łazienki wykonuję tylko 4 powtórzenia (tak jakby 2 za wejście i 2 za wyjście). W związku z tym wczoraj wykonałem 24 takie podciągnięcia. Ciekawa metoda mająca zwiększyć siłę, więc zobaczymy jak będzie za 7 dni. Przeprowadzę mały teścik i powiem Wam jakie są tego rezultaty.

Póki co, dzisiejszy poranek spokojnie, rozciąganie + po 10 reps na każdą rękę KB Push Press,24kg. Kawka, pakowanie i sru na zajęcia (masakra, cały dzień )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
novyneo
Niestety jak się człowiek nie uczył za młodu to teraz nadrabiać musi. Żeby było śmieszniej to makroekonomia w planie W życiu nie widziałem czegoś bardziej porąbanego niż ten przedmiot.


Jestem na ekonomii i raczej o makro tego nie powiem co Ty
Wnioskując po wpisie: studiujesz gdzieś zaocznie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
AON.II stopień, i niestety mam ten przedmiot w tym semestrze.

Niestety każdy taki weekend powoduje przymusowy Rest Day. Wczoraj wróciłem przed 22, więc zostało tylko 4 podciągnięcia (wszedłem do łazienki tylko raz) i w kimę.
Dzisiaj poranek: rozciąganie i skłon bokiem stojąc z ketlem.

Zmieniony przez - novyneo w dniu 2014-01-26 05:05:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Dzisiaj w pracy jestem ale na wieczór już wymyśliłem całkiem ciekawy trening. A póki co, poniżej coś dla tych którzy jeszcze nie są przekonani do ketli







Zmieniony przez - novyneo w dniu 2014-01-27 15:51:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4733
Ja jestem przekonany do kettli ale póki co brak kaski. :P

Jak tam idzie skakanka? Ja dzisiaj nowy rekord zrobiłem, 88 DU :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miało być ciekawie dzisiaj..no i było. Ale powoli. Podjąłem decyzję, że od jutra atakuję 10000 KB Swing Challenge, w związku z tym postanowiłem dzisiaj trochę zrobić Skill Work. Na początek zabrałem się za skakankę. Kernelus: u mnie to wygląda tak, że te 5 serii po 20 DU unbroken spokojnie zrobię. Jednak dzisiaj mało sobie głowy nie urwałem. Nie wiem jak, ale ta linka mnie atakowała od samego początku. W pewnym momencie tak sieknęła mnie w tył głowy, że dałem sobie spokój. Zabrałem się za Snatch i OHS. I tutaj miłe zaskoczenie, bo łatwo dużo łatwiej wykonuję to ćwiczenie, z czego jestem bardzo zadowolony. Ale teraz najciekawsze.
Jakiś czas temu poszedłem do boxa i tam udało mi się zrobić pierwszego Muscle-up'a na kółkach, co prawda w wersji kipping, ale szło ładnie. Niestety musiałem odpuścić ze względu na finanse i RMU na jakiś czas odpuściłem. Wpadłem za to (kilka dni temu) na ciekawą koncepcję zwiększania siły, i postanowiłem ją zastosować. Zainstalowałem drążek w futrynie do łazienki i za każdym razem jak tam wchodzę to się podciągam tylko 4 razy, ale za to powoli i przytrzymuję na górze. I niby nic o tym bym nie napisał, jak to że faktycznie działa taki trening Jak się o tym dowiedziałem? Właśnie dzisiaj w pracy zamontowałem sobie kółka gimnastyczne na drążku i postanowiłem wykonać kilka prób wejść z siedzenia na podłodze. Wynik mnie zaskoczył Okazało się że wejście siłowe nie stanowi żadnego problemu Byłem tak zaskoczony, że nagrałem dwa filmy.

Pierwszy z ziemi...





... i drugi z uniesionymi nogami



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 431 Wiek 19 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9625
Siłacz :D jakim kettlem będziesz cisnął 10 tałzen ? i pytanie jakie ćwiczenia będzie pomiędzy robił/lub dodatkowe?? może byśmy razem się zmierzyli/zobaczyli jakie postępy będą xD

Zmieniony przez - CFnewbie w dniu 2014-01-27 22:35:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4733
Nieźle! Dobrze idą te RMU! A co do wyzwania to 10 000 swingów? ;o Nic tylko życzę powodzenia i uważaj na kontuzje!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowanie ogólnej sprawności fizycznej + FBW

Następny temat

CROSSFIT

WHEY premium