SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kettlebells & Crossfit by novyneo

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4733
Wiesz, wszystko do wyćwiczenia jest. Tylko kwestia czasu. :)
Mam też tak, że mi się ręce męczą, bo mam je przy ciele i tylko nadgarstki chodzą, ale jest pełne skupienie żeby je tak utrzymać i się męczą. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie, grunt to wytrwale iść do przodu. A powiedz, masz jakiś konkretny plan czy poprostu to co przyjdzie Ci do głowy robisz? Może używasz np planowania wg CF?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4733
Chodzi Ci o to, że jednego dnia M, MW, MWG itp?;p
Nie robię według tego. Przed treningiem wchodzę na stronę Froninga lub (najczęściej) na wodshop.org albo z kumplem wymyślamy jakieś ciekawe treningi. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli strona Richa widzę że przypadła Ci do gustu Tak zapytałem, też nie planuję W,MG itd. Robię WOD z boxa plus jakiś od Richa. Czasem jak mnie nie ma na treningu to jadę dwa WODy boxowe, jeden z danego dnia i drugi zaległy Gorzej jak oba mocno uderzają w jedną partię mięśniową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4733
Wtedy to ciężko jest jak uderzają w jedną partię. :D
Mi się ten podział nie spodobał bo np. jednego dnia wychodziło by, że na siłowni bym robił tylko załóżmy 5-5-5-5-5-5 Deadlift i do domu... :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 747
mogłby ktoś podac linka do storny richa?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proszę bardzo: http://www.crossfitmayhem.com/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 747
dzięki!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiejszy trening to "The Seven",czyli:
7 rounds for time:
7 HSPU
7 Thrusters, 50kg
7 K2E
7 Deadlifts, 100
7 Burpees
7 KB Swing, 1.5 pood
7 Pull-ups

Mój wynik: 37:00
Zaznacze jednak że trochę zmniejszylem obciążenie.Jednak Rx byłbym w stanie zrobić.Pierwszy raz ten WOD robiłem ale i tak jestem zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4733
CO to znaczy "Rx"? :P
I jak tam układanie diety?:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowanie ogólnej sprawności fizycznej + FBW

Następny temat

CROSSFIT

WHEY premium