SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kettlebells & Crossfit by novyneo

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wczoraj Rest Day sobie zrobiłem z racji tego że po pracy byłem. Czasem takie 24h może człowieka zmęczyć. No a dzisiaj trochę się poruszam Co i jak rozpiszę później wraz z dietą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trochę jazdy na rowerze, trochę skakanki (ale już podwójne ), Hand stand walk i Chest2Bar. Tak z grubsza wyglądał mój wczorajszy trening. Nie piszę dokładniej, bo dokładny nie był, a dzisiaj bardziej nastawiony jestem na pakowanie i przygotowanie do podróży ponieważ muszę wyjechać na kilka dni, w związku z czym trening jedynie z własnym ciałem Jest jednak kilka ciekawych możliwości, więc nie będzie źle. Jak z szamą wyjdzie to nawet nie wiem, aczkolwiek słyszałem że też nie ma tragedii, tak wyjeżdżam służbowo. Zabieram też skakankę, może znajdzie się miejsce żeby potrenować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4419
powodzonka czekamy na powrót. i wrażenia treningu z dala od rodzimych pakerni!

inny niż wszyscy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
For time:
24-21-18-15-12-9-6-3 reps 35 kg:
OHS
Push press

Wynik: 28:19

Praktyka:
Duble Unders: 3x10 powt.
Muscle-ups

Tym miłym akcentem witam wszystkich Wróciłem z kursu i weekend w szkole też mam za sobą. Niewiele trenowałem w ciągu ostatnich 7 dni, jedynie krótki bieg 5 km w 27 minut, raczej dla rekreacji. Trochę przeziębiony dodatkowo jestem no ale trenować trzeba więc zacząłem tak jak widać powyżej. Za parę minut wskakuję na rower i pośmigam trochę po mieście przy okazji załatwiając kilka spraw Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4733
Witamy z powrotem! :) Ciekawy trening, ja muszę poćwiczyć OHS w końcu, jakieś rady?
CO do muscle-ups to już mi prawie wyszedł, wiem mniej więcej jak robić, tylko próbowałem po treningu to robić. :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jestem specjalistą w OHS, ale od siebie mogę coś napisać. Nie szło mi na początku z powodu sztywnych barków, więc zacząłem trochę z rurką pcv (może też być kij od szczotki). Najpierw coś na kształt krążenia z tą rurką nad głową a potem przysiady. Tutaj też był problem, więc sporo musiałem się nagimnastykować żeby taki przysiad zrobić. Stopy stawiam tak na szerokość barków z palcami delikatnie na zewnątrz. Przysiad głęboki, plecy cały czas prosto, i chwyt, tutaj musisz znaleźć sam odpowiednią szerokość żeby było w miarę stabilnie. Jak się jeden uda to już dalej pójdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4733
Dzięki za rady, popróbuję z samym gryfem. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, dzisiaj coś takiego zrobiłem:

5 rund z ciężarem 55 kg:
9 Deadlift
6 Power Clean Squat
3 Push Press

Wynik:13:20

Potem 4x10 DU oraz Muscle-up.

Ten MU nawet nagrałem, więc w wolnej chwili wrzucę filmik to sami zobaczycie jak mi to wychodzi, albo nie wychodzi Chociaż to jeszcze nie jest pełny MU to jednak powoli coś w tym kierunku próbuję zrobić. A co do DU to te 4 serie wyglądają tak, że skaczę dopóki nie uda mi się wykonać 10 powtórzeń pod rząd. I tak 4 razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Dzisiaj krótki trening ponieważ mam dyżur, ale udało mi się trochę potrenować Double Unders i zrobić 5 serii po 10 powtórzeń Rings Dips Jak pomyślę jak nie mogłem na początku utrzymać na tych kółkach równowagi to aż śmiech mnie bierze. Jest dobrze bo widać że sprawność i siła idą ciągle do góry Gdzieś tutaj mam kilka filmików z ostatnich treningów więc zajmę się teraz ładowaniem ich a potem tutaj wrzucę.

Jednak musi poczekać to do jutra. Muszę poszukać dobrego programu do obróbki i wtedy je załączę.

Zmieniony przez - novyneo w dniu 2013-10-30 21:35:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, znów Niestety ciężko miałem z czasem ostatnio, więc i wpisów nie było. Ale postaram się szybko to nadrobić Tak czy inaczej witam wszystkich jeszcze raz po długiej przerwie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowanie ogólnej sprawności fizycznej + FBW

Następny temat

CROSSFIT

WHEY premium