SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kettlebells & Crossfit by novyneo

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Muszę pomyśleć z tymi styropianami, może pomoże. A co do ringów, to nie takie drogie były te moje. Tutaj masz linka:
http://allegro.pl/trx-crossfit-kolka-gimnastyczne-promocja-nowosc-i3559502102.html
Cena jak widzisz nie wali z nóg, a naprawdę warto kupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4419
no dosc kuszaca ofeta nie powiem... poyjemy zobaczymy moze na swieta powiem dziewczynie i beda wisiec na chooince razem ze mna xP ...
co do styropianu polecam bo pomaga, roznica jest mocno porownywalna, z czasem robia sie wglebienia w styropianie i mozna rzucic sztanga i nie stoczy sie nie zjedzie... mi pomogłobede musiał juz je wymienic bo popekały od uzytkowania .
fakt,jesli cwiczysz w domu to ciezko je przechowywac bo wielkie ale na strychu ie ma problemu..


Zmieniony przez - _eL_ w dniu 2013-09-30 23:48:44

inny niż wszyscy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak, tutaj w pracy może tak, ale na siłownię nie będę nosił styropianów. Może jakiś kwit się napisze do właściciela czy coś takiego, bo brakuje takiego miejsca, a póki co boxy mają drogie oferty. Nad kółkami się nie zastanawiaj, trening nabiera innego wymiaru i wcale nie jest takie proste wykonanie Dipów na nich O Muscle-up'ach nie wspominam nawet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4419
wiem o tym doskonale ringi gimnastyczne to inna rzeczywistosc zawodowi gimnastycy to jedyni ludzie na swiecie ktorzy dzieki nim potrafia latac ring to najtrudniejszy aspekt gimnasttyki oprocz kontuzji, sam interesowałem sie gimnastyka i wiem co to jest. dawno mnie to kusło ale tkie same jeszcze jakis czas temu kosztowały 2x tyle .
dojde do siebie i kupie sobie je sa bardzo pomocne w wyrabianiu siły *przez wrazenie stopni zawieszonych stale ruchomych w powietrzu* sam amatorski zwis na nich moze wydac sie kłopotliwy nowicjuszowi nie mowiac juz o ewulucjach...
a ja poki co nie moge cwiczyc ALE SIE PODJARAŁEM IDE PUKNAC:'-(

inny niż wszyscy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyleczysz kontuzje i zaczniesz trenować z większym zapałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4419
mam pytanko co do tego łososia wedzonego.. sam wedzisz czy kupujesz gdziesz hermetyka?

inny niż wszyscy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kupuję, rzecz jasna.

Dzisiaj na trening prawie od razu po pracy, więc nie będzie lekki, bo spania miałem raptem 3,5h. W planie mam:

WOD:
Tabata Something Else
32 interwały. Po 8 interwałów na ćwiczenie:
Pull-ups
Push-ups
Sit-ups
Squats

Strength:
5 x 3 Deadlift

Co do miski to później wstawię zrzut, bo muszę parę rzeczy kupić i poważyć (nie zawsze tego banana, czy też grejfruta wychodzi tyle samo, jeden cieższy, drugi lżejszy, samo rozumiecie )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4733
Hmmm mógłbyś rozwinąć Twój WOD? Jak to mniej więcej wygląda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo proszę:
Na początek Pull-ups: 20 sekund ile wlezie powtórzeń i 10 sekund przerwy. Takich rund 8. Potem drugie ćwiczenie, też 8 rund, Push-ups, kolejne to Sit-ups i na koniec Squats. Wszystkie 4 ćwiczenia po 8 rund 20 sekund pracy i 10 sekund przerwy. Pomiędzy ćwiczeniami masz tylko te 10 sekund przewy.

Mój wynik w WOD na dzisiaj to: 209 reps.

Jeśli chodzi o Deadlift to waga sztangi 130 kg słabo zadowalająca, ale uchwyt mi puszczał. Nie mam rękawiczek i nie zaopatrzyłem się nawet w paski Trudno, jakoś trzeba sobie radzi, ale następnym razem coś ze sobą zabiorę żeby ten uchwyt wytrzymał dłużej, bo plecy spokojnie dają radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
Ja będe robił cos takiego

taka tabata daje w kosc ostro , bede robił 20 minu albo 30 jak dam rade
20 sekund na maksa i 10 sekund odpoczynku. Moja tabata składała się z 4 ćwiczeń, w kolejności:a) speed squat b) burpees
c) moutain climbers d) high knees

Zmieniony przez - buli09876 w dniu 2013-10-01 10:39:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowanie ogólnej sprawności fizycznej + FBW

Następny temat

CROSSFIT

WHEY premium